יתרונות וחסרונות השכרת רכב לחתונה

תכנון והפקת חתונה הוא תהליך שדורש לא מעט זמן, אנרגיות ותשומת לב וכולל בתוכו מספר רב של אלמנטים ליצירת האירוע המושלם. מעבר לאלמנטים הבסיסיים ההכרחיים, כגון גן אירועים בשרון או במרכז, דיג'יי לחתונה, צלם אירועים ושמלת כלה, קיימות גם תוספות ושדרוגים שיסייעו להפוך את האירוע ממושלם ולבלתי נשכח. גם מבחינת האורחים וגם בחוויה האישית של הזוג. תוספת מהסוג הזה היא השכרת רכב לחתונה. אז נכון, שתמיד תוכלו לשאול מאחד מבני המשפחה או החברים את הרכב שלו לטובת יום החתונה, אבל אין ספק כי ישנם לא מעט יתרונות טמונים בהשכרת רכב לחתונה. ריכזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות שבהשכרת רכב לחתונה.

יתרונות

להגיע לאירוע בסטייל: המון מחשבה ותשומת לב לפרטים הקטנים מושקעים בתכנון חתונה. רכב יוקרתי הוא אלמנט הכרחי למי שרוצה לשוות לאירוע שלו סטייל נוצץ ויוקרתי. הגעה לחתונה שלכם בלימוזינה, האמר או רכב מרשים אחר, ישדרגו את האירוע פלאים ויותירו את האורחים שלכם פעורי פה.

חוויה מפנקת: יום החתונה מתחיל עבור הזוג בשעה יחסית מוקדמת וכולל לא מעט משימות. זוגות שעברו את התהליך יודעים לספר, כי במהלך היום, הזוג מוצא עצמו מבלה ברכב לא מעט זמן בנסיעה מנקודה לנקודה לצורך התארגנות, סידורים, צילומים ועוד. השכרת רכב יוקרתי לחתונה תאפשר לכם להפוך את היום העמוס ולחוץ הזה למפנק הרבה יותר, ותהפוך את השהות ברכב לחוויה בפני עצמה, במיוחד כשמדובר ברכבים שכוללים בר פינוקים ומשקאות.

מניעת צפיפות: זוגות רבים מוצאים עצמם בבעיה ביום החתונה מאחר ומספר המלווים, שנבחרו ללוות אותם ביום המיוחד, עולה על זה שניתן להסיע ברכב רגיל. השכרת רכב לחתונה נותנת מענה גם לסוגיה הזו, מאחר ורכבים, כמו לימוזינה או האמר, מכילים מספר גבוה של מושבים, ומאפשרים לכל המלווים לחוות את החוויה המיוחדת עם הזוג במהלך הנסיעה. נקודה נוספת באותו עניין היא שמלת הכלה, התופסת בעצמה לא מעט נפח. אין ספק כי גם במקרה בו מספר המלווים לא גדול, כדאי לשכור רכב לחתונה ולאפשר לכלה לשבת בנוחות ברכב.

צילומים: אין ספק כי השכרת רכב לחתונה מאפשרת לזוג לשדרג פלאים לא רק את האירוע עצמו, אלא גם את אלבום החתונה. צילומי חוץ המשלבים רכב יוקרתי מקושט בקפידה, יאפשרו לצלם לביים סיטואציות שיתורגמו לתמונות מרשימות ויעניקו לכם מזכרת מיוחדת מהיום החשוב בחייכם.

נהג תורן: כל מי ששימש בעבר כנהג ביום החתונה יודע להגיד שמדובר בתפקיד מתיש לעיתים, שפוגע בהנאה מאותו היום. כאשר השכרת הרכב לחתונה כוללת גם שירות של נהג, יוכלו כל המלווים ליהנות במידה שווה מההכנות והסידורים של אותו יום, ולהשאיר את הנהיגה המעייפת לנהג. לא רק זאת, אלא שכך גם נמנעים מהצורך לדאוג לנהג תורן בסיום הערב, שידאג לטפל בזוג וברכב.

חסרונות

מחיר: יחד עם כל היתרונות שבהשכרת רכב לחתונה, יש לקחת בחשבון כי מדובר בעלות כלכלית לא מבוטלת אותה יש לשכלל בתקציב האירוע. לא מעט זוגות בוחרים לא להשכיר רכב לחתונה, אלא לשאול רכב מחברים קרובים או משפחה, וכך חוסכים את העלות הנוספת ונמנעים מחריגה בתקציב האירוע.

לוגיסטיקה: יש להקדיש זמן לחיפוש אחר רכב איכותי, לשמור על ניקיונו ולהקדיש זמן לקישוט ביום האירוע עצמו. כמו כן, לאחר החתונה צריך גם למצוא זמן להחזיר אותו. חלק מהזוגות נמנעים מהשכרת רכב בגלל הלוגיסטיקה. אבל במקרה כזה יש פתרון נהדר - השכרת לימוזינה עם נהג.