איפור כלות
איפור כלות הוא אחד הנושאים הכי חשובים בתהליך אגרון חתונה. בחירת איפור כלה ומאפרת היא דילמה בעיקר של הכלה. אבל היא לא היחידה שמתאפרת באותו היום. במקרים רבים גם האם וגם האחיות של הכלה בוחרות להתאפר לאירוע באותו סלון כלות על מנת להפוך את התהליך ליעיל ואיכותי. אירוע כמו חתונה מצריך איפור שאינו פשוט ויומיומי. יחד עם זאת הוא מצריך איזון עדין. כלומר איפור שנראה מכובד לאירוע אבל לא מרגיש כמו הגזמה פראית שהופכת את הכלה לליצן. אז אם אתם מתלבטות לגבי הנושא ולא בדיוק יודעות מה לעשות -  הפוסט הבא נועד בדיוק בשבילכן.

קודם כל בחרו את המאפרת

אחד הדברים המעצבנים שנתקלים בהם במהלך יום החתונה הוא גישה לא נכונה של ספקים. במקום להבין את הכלה הלחוצה, לוחצים לה בין אם במכוון או בין אם לא על הנקודות הכי רגישות שלה והופכות את יומה לעוד יותר קשה ומלחיץ. לכן חשוב כבר בפגישת ההיכרות לבדוק את תודעת השירות של המאפרת. אם היא מרגישה משוחררת מידי וכבר ברגעים הראשונה מתחילה להסתלבט עליכן ולגרום לכם להרגיש שלא בנוח -  עברו הלאה. ביום הזה אסור ששום דבר ילחיץ אתכן ויגרום לכם למבוכה. ספקי חתונה רבים הם בעלי "כשרון" חוצפה ישראלית -  לכך אין מקום ביום החתונה. זה לא שאסור שיהיה למומחית איפור כלה חוש הומור, בהחלט רצוי, אבל היא צריכה לדעת את הגבול. אם אתם לו בטוחות, הסבירו לה בדיוק מה מלחיץ אתכם בהתנהגות של ספקים על מנת שהיא תוכל להתנהג בצורה המתאימה לכם.

איפור ניסיון

במקרים רבים הזוג ממהר לבחור ספקים מהר מידי. כאשר מדובר בנושא כמו איפור כלות, ממש לא כדאי לעשות זאת. הסבירו בפגישה לא רק מה הסגנון שאתן אוהבות, אלא גם מה אתם ממש לא אהבות. כך תוכלו להגיע להבנה הטובה ביותר מבלי לקבל הפתעות. חשוב מאוד להתעקש עם איפור ניסיון לא רק כדי לבחון את היכולת של המאפרת אלא גם כיצד האיפור שאתן אוהבות נראה עליכן. לא אחת קרה שסגנון מסוים שכלה רצתה היה יפה בתיאורה, אבל בפועל בכלל לא התאים לה משום בחינה.

איפור סולידי ויפה

אחת הטעויות הנפוצות שכלות עושות הוא להתאפר בצורה קיצונית ביום האירוע. מה שיוצר חוסר איזון במידה ומדובר באירוע סולידי. כמו שהקלישאה אומרת, לפעמים פחות זה יותר. אם השמלה צנועה, גם האיפור צריך להיות צנוע. איפור, כמובן, לא נועד אך ורק לפנים. אם ישנו חוזר איזון מבחינת השיזוף והשמלה מדגישה זאת, חשוב לאפר מקומות אלה בגוף. בדקו שהמאפרת שלכם יודעת לעשות זאת בצורה טובה כדי שהתוצאה תהיה כמה שיותר טובה.

היעזרו בנשות המשפחה

עצמאות והחלטיות היא דבר נפלא. אבל לא היינו ממליצים לכם לוותר על חוות דעת. חשוב להגיע למאפרת בכל פגישה ביחד עם האם ואם אפשר גם לפחות עם אחות אחד. קבלו מהן חוות דעת.  זה יעיל מאוד ויעזור לכם להגיע להחלטה הסופית הנכונה. מומלץ שגם הם יתאפרו אתכם באותו יום אבל הקפידו שאתן תהיו הראשונות שמתאפרות ביום החתונה ולא הן על מנת שלא ייווצרו עיכובים ביציאה לצילומים.