מניעת תקלות בחתונה

נעלי כלה - לאחר סיום טקס הנישואין עוברים לבילוי של לפחות עד 12:00 בלילה על הרחבה. לכן חשוב לקחת בחשבון לא רק יופי אלא גם יעילות. לכן מומלץ לדאוג לנעלי כלה יפות לטקס עצמו, אבל למסיבה עדיף לדאוג לנעלים שטוחות ונוחות לריקוד. כמו כן, חשוב שהכלה לא תנעל את הנעליים לראשונה ביום החתונה. אתם יודעים, כשקונים נעלים חדשות לפעמים צריך להתרגל אליהם. לכן מומלץ כשבועיים לפני החתונה ללכת איתן קצת בכל יום אל מנת למנוע את כל מה שקשור להתרגלות לנעליים חדשות. כך הכלה לא תסבול משפשופים ויבלות. כמו כן, כלות רבות מעדיפות לרקוד עם כפכפים יפים בחתונה. בשום פנים ואופן אל תרכשו כפכפים זולים שעולים 20 ₪. הם עלולים להתפרק על הרחבה.

תסרוקת - אחד הדברים הכי לא נעימים שיכולים לקרות לכלה הוא התפרקות התסרוקת על הרחבה. מדובר בעניין די נפוץ כי לא כל תסרוקת יכולה להישאר כפי שהיא בזמן הריקודים. אז מה עושים? קודם כל מבררים האם התסרוקת יכולה להתפרק או לא. כאשר אתם נמצאים בתהליך איפור כלות ועיצוב שיער, אל תשכחו לברר זאת. כמו כן, כלות רבות בוחרות בפתרון נהדר. עיצוב תסרוקת מסוימת לחופה ועיצוב תסרוקת אחרת לאחר החופה על מנת שהיא לא תתפרק בזמן הריקודים.

מזג האוויר - כאשר אתם מתכננים חתונה התחשבו במזג האוויר. למשל אם אתם מתכננים חתונה לחודש אוקטובר ההבדל בין תחילת אוקטובר, לאמצעו או סופו עלול להיות משמעותי. בתחילת אוקטובר בד"כ נעים ובסופו גשום. לכן כדאי לקחת זאת בחשבון כי זה עלול להשפיע על שלב קבלת הפנים וגם על עבודתו של צלם חתונות שבמקרה של גשם עלול להעביר את הצילומים לסטודיו. במקרים מסוימים, עדיף לבחור גן אירועים במרכז שפנוי בתחילת אוקטובר מאשר גן אחר שזמין רק בסופו.

איחורים של ספקים - תקליטן לחתונה שנותן שירות איכותי יגיע לאירוע הרבה לפני הזמן כדי להימנע מפקקים. לכן חשוב לוודא עם כל הספקים שלכם מתי הם מגיעים ולדאוג שיש לכם את מספרי הטלפון שלכם זמינים. רצוי אפילו לבקש מהם להודיע שהם הגיעו גם אם זה יפריע לכם קצת לצילומי החוץ. לא אחת זוגות שכחו מרוב התרגשות לבדוק האם כל הספקים הגיעו וגילו שאחד מהם מאחר או שחס וחלילה השני בכלל שכח מהאירוע. לכן יש לתזכר את כל הספקים לגבי האירוע כשבוע לפני החתונה.