סיום חתונה
רוב הזוגות מקדישים זמן לכל פרט קטן בחתונה, אולם רבים מהם שוכחים שצריך לחשוב גם על האופן בו מסיימים את האירוע. לא מעט זוגות מתאכזבים בשלב הזה הן מהספקים והן מהבחירות שהם עשו מכיוון שלא כולם טורחים להקדיש מחשבה לשלבי סיום האירוע. אז אם אתם רוצים לסיים את החתונה עם חיוך על הפנים ובלי לחץ, הינה כמה נקודות שכדאי לקחת בחשבון.
 

לתאם ציפיות לגבי מועד הסיום עם הספקים ומנהל האירוע

ישנן חתונות שנגמרות באחת בלילה וישנן חתונות שנגמרות בשלוש לפנות בוקר. יש ספקים שיעבדו עד אשר אתם תאמרו להם להפסיק ויש ספקים שידרשו תשלום נוסף אחרי שעה מסויימת. ישנם גם מקרים מאוד לא נעימים בהן התאורן רוצה לסיים את האירוע ולכן מוביל לסיומו דרך השימוש באורות כך שהקהל מתפזר מוקדם יותר. לכן חשוב לתאם ציפיות אם כל הספקים שלא יהיו הפתעות מהלך האירוע. כדאי לוודא שלא יקרה מצב שאותו תקליטן לאירועים שהזמנתם מחליט לסיים את האירוע על דעת עצמו או פתאום דורש מכן תשלום נוסף מלי שציפיתם לכך. זכותו של כל תקליטן לחתונה לדרוש תשלום נוסף מעבר לשעה מסוימת, אבל חשוב לדעת זאת מראש. תאמו ציפיות לגבי מועד סיום האירוע עם כל הספקים שלכם. הזמנת גן אירועים בשרון או במרכז? דברו על כך עם מנהל האירוע.
 

תשלומים 

זוגות רבים נלחצים מהתשלומים ביום האירוע עצמו מכיוון שהם לא רוצים לשכוח אף אחד או לחשב את הטיפים בצורה לא נכונה. הכינו את המעטפות מבעוד מועד ושמרו אותם בכספת של חדר החתן והכלה. חשוב מאוד למנות אחראי אחד בלבד על התשלומים. זה יכול להיות החתן, אב הכלה או אם החתן. זה באמת לא משנה, העיקר שזה יהיה תחת אחריותו של אדם אחד. הכינו את כל הצ'קים מראש והכניסו אותם למעטפות. לא אחת קרה שספק כלשהו ניגש לאב החתן וטען שלא קיבל תשלום כאשר החתן כבר שילם לו. כך קרה שנוצר תשלום כפול. 
 
הכנסת צ'קים מראש למעטפות ומתן האחריות לאדם אחד על התשלום היא הדרך הבטוחה להימנע מרמאיות. לגבי התשלום שיש לתת לאולם, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לאחר שהחתונה נגמרה וכולם הלכו. כך תמנעו מעצמכם נסיעה נוספת לאולם למחרת. כמובן שהצ'ק צריך להיות כתוב למועד שנקבע עם מנהל האירוע. כלומר כמה ימים קדימה כדי שיהיה לכם מספיק זמן להפקיד את הצ'קים שלכם. כמו כן, חשוב לוודא שמלווים אתכם אנשי אבטחה לרכב על מנת שלא יגנבו לכם את הצ'קים. 
 

הזמינו צימר או חדר במלון קרוב לאולם ואל תנהגו לשם בעצמכם

יום החתונה הוא מאוד אינטנסיבי בעיקר לכלה שנמצאת מהבוקר על הרגליים. זה מתחיל  עם איפור כלות ותסרוקת, ממשיך בצילומי החוץ ומסתיים מאוחר בלילה. מומלץ שלא לנסוע הביתה, במיוחד אם אותו גן אירועים בשרון או במרכז נמצא במרחק של יותר מחצי שעת נסיעה מהבית. הזמנו צימר או חדר במלון בקרבת גן האירועים. כך תוכלו להתפנק בצורה מושלמת. חשוב לוודא שאתם לא צריכים לפנות אותו בבוקר, אלא בצהרים. עדיף אפילו שתהיה לכם אפשרות להישאר עד 18:00. לא אחת קורה שהחתן או הכלה שותים יותר ממה שהם תכננו והם זקוקים לזמן התאוששות למחרת. אגב, בשום פנים ואופן על תנהגו בעצמכם לשם. בקשו מאחד ההורים או ממי שהיה הנהג שלכם בצילומי החוץ שיסיע אתכם למלון או לצימר שבחרתם.