איפור כלה מושלם - אתר מאורסים

איזו כלה אני?

אחת השאלות החשובות שכל כלה צריכה לשאול את עצמה היא , איזו כלה אני רוצה להיות?

מהניסיון וההתבוננות שלי, כל כלה היא עולם בפני עצמו, מיוחדת ויפיפייה. אבל באופן גורף אפשר לחלק את  נושא איפור כלה למספר מוטיבים: הכלה העדינה והרכה, שתלך על איפור טבעי, גווני גוף, חומים וזהובים, המדגישים את הצבעים והצורות בפניה. הכלה הרומאנטית, תלך גם היא על הבסיס הטבעי, אך תוסיף נגיעות של צבע בעניים או בשפתיים בסקאלה שבין סגול לורוד לאדום. הכלה הדרמאטית תלך על כל הקופה ולא תפחד להשתמש בצבעים נועזים ליצירת מראה אופנתי וגלאמי.

אין נכון ולא נכון. כל העניין הוא, לבחור במראה שאת שלימה איתו ושתלכי בו בגאון, ואז לבחור במאפרת מקצועית לאיפור כלה.

איך בוחרים מאפר/ת?

עכשיו כשאת יודעת איזו כלה את רוצה אותה. אם תוכלי לבקש ממנה לשלוח תמונות שלה מהחתונה, זה גם מאוד יעזור. חשוב לזכולהיות, פשוט חפשי את המראה הזה. חפשי אותו בקטלוגים, חפשי אותו באינטרנט (pinterest הוא אתר השראה מצוין, ולא רק לחתונות), והכי חשוב לדעתי, חפשי אותו בחתונות עצמן. אין טוב כמראה עיניים. אין טוב כמבחן המציאות. ראית כלה שאהבת את האיפור כלה שלה? שאלי אותה מי איפר שיש הבדל בין איך שהעיניים שלנו תופסת את הכלה לבין איך שעדשת המצלמה תופסת אותה, וחשוב שתאהבי את שתי התוצאות. מאפרת טובה תדע להעניק לך איפור כלה שיספק את שתיהן .

דיאלוג בהצללה

בחרת מאפרת וקבעתם פגישה לאיפור ניסיון. חשוב שתבואי מוכנה. בואי אם תמונות של איפור שאהבת, לאו דווקא איפור כלה, גם תמונות של כוכבות משטיחים אדומים יעזרו, כך המאפרת תבין לאיזה סגנון מראה את שואפת. אין סגנון שלא מתאים. מאפרת טובה תדע להתאים כל סגנון של איפור למבנה הפנים ולגוונים שלך. במהלך הפגישה את והמאפרת תהיו בדיאלוג לגבי המראה. אם יש צבע מסוים שרצית שיופיע, עכשיו זה הזמן להגיד, אך עם זאת כדאי לסמוך על המאפרת שתדע לבחור צבעים שידגישו את עינייך, צורת לחייך וכו'. מאפרת טובה תדע לשלב בין הידע המקצועי שלה לרצונות ולבחירות שלך. המאפרת סיימה ולא אהבת את התוצאה הראשונה? הקצה הזה שפיצי מדי? הריסים לא מודגשים מספיק? את רוצה לנסות צבעים אחרים? תאמרי הכל, ותאמרי עכשיו כשאת בפגישת הניסיון ואל תחכי לבוקר החתונה. בסופו של דבר את היא זו שתלך עם המראה ואת היא זאת שצריכה להיות שמחה איתו.

ניפגש בשמחות

זהו. בחרת מאפרת. יש לך את איפור כלה מושלם. אל תקשי על עצמך בהתלבטויות והתחבטויות. קיבלת החלטה, ועכשיו לכי עליה בגדול! תמיד תזכרי שהכי חשוב שתהיי יפה בעיני עצמך, כי בעיני אהובך את בטוח מהממת! אחד הדברים הכי יפים בשמחות הוא להיות מוקף בכל האנשים שאתה אוהב ושאוהבים אותך. אלה ימים שתמיד מזכירים לך מה חשוב באמת. תנצרי את היום הנפלא הזה בלב, תשמחי, תהני .... וניפגש בשמחות!