מפיקה ליום האירוע

מה זה בכלל מפיק ליום האירוע?

"מפיק ליום האירוע הוא מפיק אירועים מקצועי, שמכיר ויודע את התחום ומלווה את הזוג בשלבים האחרונים והאינטנסיביים ביותר של ארגון החתונה, כך שיהיו פנויים ליהנות מהרגע ללא דאגות."

מה כולל השירות?

"השירות מתחיל כעשרה ימים לפני האירוע , אז הזוג מעביר למפיק את כל המידע בנוגע לאירוע (וגם את הפרטים שנראים טיפשיים לאחד וחשובים מאוד לאחר.. ), כגון פרטי הספקים, לוחות זמנים, תכנית אומנותית וכל פרט נוסף שיש בו חשיבות להצלחת האירוע.
מאותו הרגע המפיק נכנס לתמונה, והוא זה שמרכז את הקשר מול כל אנשי הצוות ומול הזוג ודואג שכל הפרטים, שנסגרו כבר לפני חודשים, ידועים, ברורים, זכורים, רשומים ובעיקר בעיקר מתרחשים בפועל..."
"ביום האירוע המפיק מגיע למקום כבר משעות הצהריים ודואג לוודא כי הכול מתבצע על פי המתוכנן, כך שהזוג יגיע לאולם לאחר יום צילומים והכנות כאשר הוא מחויך, רגוע וסמוך ובטוח, שיש מי שדואג לו... את השירות הצמוד תקבלו כמובן עד אחרון האורחים ועוד קצת ... (מישהו צריך הרי לדאוג, שלקחתם את הבגדים, הנעליים, האלכוהול שנשאר, האיפור לתיקון, ששילמתם לספקים וכמובן אספתם את המעטפות ...)"

למי מתאים השירות של מפיק ליום האירוע?

"השירות מתאים לכל זוג שמתחתן ומעוניין להגיע ליום חתונתו ללא דאגות, ללא מתחים מיותרים ובידיעה שיש מי שדואג לאינטרסים שלו ושל המשפחה שלו..."

למה כדאי לנו לשכור מפיק ליום האירוע?

"הפקת חתונה הוא תהליך שדורש השקעה של לא מעט זמן, לבטים, קבלת החלטות וכמובן כסף. אחרי הכל, מדובר באירוע של חייכם ... מפיק ליום האירוע זה בדיוק הטאצ' הסופי הזה, שיעשה לכם את ההבדל. זה הדבר שיאפשר לכם ליהנות באמת ביום החתונה, ולא להסתכל בכל רגע נתון שהכול כשורה וכולם בסדר. כך תוכלו להירגע, לשמוח, ליהנות מכל הלב, לדעת שהמפיק שלכם שם מול הספקים, האולם והמשפחה ... וכן גם מול האורח שנקלע לכל בעיה..."

איך נדע לבחור את המפיק שמתאים לנו ביותר?

"אני מאמינה ששיחת טלפון אחת מספיקה כדי לחוש אתהאינטראקציה עם המפיק. כשהשיחה זורמת, העצות המועילות מגיעות ו,יש הרגשה שמהצד השני עומד אדם שניתן לסמוך עליו שיעשה מה שצריך לטובת האירוע ושבאמת רוצה רק בטובתכם אז יודעים שבחרתם נכון..."

האולם מספק לנו מנהל אירוע, למה צריך לשכור גם מפיק פרטי ליום האירוע?

"מנהל אירוע כבודו במקומו מונח, כמובן, אך צריך לזכור שלאחר החיוך, ההסכמים וההבטחות, מנהל האירוע הינו נציג האולם ולכן האינטרס שלו יהיה תמיד טובת המקום לפני טובתכם והחלטותיו יהיה בהתאם . מפיק ליום האירוע הוא אדם מקצועי מטעמכם שיעבוד בצמוד למנהל האירוע, וידאג לאינטרס שלכם ושל האורחים שלכם, גם כאשר הוא מתנגש עם האינטרס של האולם או הגן."

איך השירות יכול לחסוך לנו כסף?

"השירות במהותו חוסך לכם קודם כל הרבה זמן ודאגות, וזמן שווה כסף. בנוסף, תפקידו של המפיק הוא גם לדאוג, שלא יפתחו שולחנות רזרבה ללא אישור, שהבר לא יעלים את בקבוקי האלכוהול שהבאתם ונותרו בסיום האירוע , שכמות האורחים באירוע תהיה מפוקחת ולא תסתמך רק על המספר שדיווח האולם... בכל אלה כמובן שיש גם אלמנט חיסכון כספי בסופו של דבר .
בהשוואה לתשלומים עבור ספקי החתונות בשוק, עלות השירות אינו גבוהה ושווה כל שקל של השקעה."

 

להזמנת מפיק ליום האירוע - לחצו כאן