כמה צלמים צריך לחתונה של 300 איש
שתף:

 

אחת השאלות הנפוצות ביותר שזוגות שואלים במהלך ארגון החתונה היא כמה צלמים צריך לחתונה של 300 איש. התשובה היא פשוטה מאוד. 2 צלמי סטילס, צלם וידאו אחד ואם אתם רוצים אז צלם מגנטים. חשוב להבין: אם לא יהיו לכם 2 צלמי סטילס, רגעים רבים יתפספסו במהלך החתונה. כמו כן, לא יהיה ניתן לתפוס כמה רגעים בזויות שונות כמו מעמד החופה. קחו זאת בחשבון.

מדוע יש צורך ב 2 צלמי סטילס לחתונה

החתן הולך עם הרב והאבות והעד על מנת לחתום על הכתובה. למטרה זו, כמובן צריך להיות צלם חתונה במקום שיתעד את הרגע. התהליך נמשך כרבע שעה ובזמן הזה, עדיין ממשיכים להגיע אורחים לאזור קבלת הפנים. לא תעדיפו שצלם סטילס יהיה שם לצלם רגעים ופגישות? לכן חשוב כל כך שכאשר אתם מזמינים שירות צילום חתונות, שהוא יהיה מורכב מ 2 צלמי סטילס. האמת היא שגם אם מדובר בחתונה של 150 איש, עדיין רצוי שתהיה נוכחות של 2 צלמים.

מדוע מספיק צלם וידאו אחד (אבל גם מצלמת רחף לא תזיק)

אלבום החתונה, לדעת זוגות רבים הוא בעל משמעות גדולה יותר מאשר סרט החתונה מכיוון שהוא נגיש יותר. אין זה אומר שצריך לזלזל בצלם וידאו לחתונה, אבל מעבר לצלם אחד, מדובר כבר בבונוס. למשל מצלמת רחף או אם נלך לפי האופנה האחרונה, אז רחפן. זה מוסיף, זה יפה ונחמד, אבל זה מייקר את השירות באופן משמעותי, כך שאם אתם חוסכים בתקציב, צלם וידאו אחד יספיק לכם בהחלט. אחרי החתונה, כאשר חברים שלכם ישאלו אתכם כמה צלמים צריך לחתונה של 300 איש, לכם כבר תהיה תשובה אוטומטית לענות להם.

דברים נוספים שכדאי לדעת על חתונות של 300 איש ושירותי צילום

  • רשימת בני משפחה – הכינו מראש רשימה של בני משפחה שחשוב לכם שיצולמו בשני האופנים והציגו אותם לצלמים בשלב כמה שיותר מוקדם במהלך האירוע.
  • הכנה לצילומי משפחה -  הכינו את המשפחה לצילומים. הם מתקיימים לרוב כחצי שעה לפני קבלת הפנים. אם אתם מתחתנים באחד מאותם גני אירועים במרכז או בשרון, קחו בחשבון שיכולים להיווצר פקקים לכן עדיף להקדים מלאחר.

אם יש לכם שאלות נוספות מעבר לכמה צלמים צריך לחתונה של 300, איש אתם מוזמנים ליצור קשר או פשוט לעקוב אחר המגזין שלנו.


שתף: