גילת טביב - איפור ושיער

תצלום באדיבות: גילת טביב - איפור ושיער

ראשית כל, המקצוענות מגיעה עם השנים. לכן מאפרת כלות מקצועית תהיה בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום איפור הכלות ותדע להתאים את סוגי האיפור לכלות שונות לפי סוג עור, מבנה וצורת פנים, גוון עור והסטייל האישי של כל כלה. נוסף לכך, כמעט לכל מאפרת מקצועית יהיה תיק עבודות, המשקף את צורת העבודה ואת אופן העבודה של המאפרת. תיק עבודות אמיתי ישלב תמונות של הכלה משלבים שונים של האירוע, ולא רק לפני האירוע ובעת הצילומים. חשוב לשים לב לאיכות האיפור והאם גם בסוף הערב האיפור נשאר במקומו. מאפרת מקצועית תדע להתאים סגנונות איפור לסגנונות שונים של כלות: איפור כלה עדין וקלאסי או איפור מעושן וזוהר.

האם הסטודיו של המאפרת נראה מקצועי?

הסטודיו צריך להיות עם אבזור מקצועי, הרבה מראות, מברשות איפור בכל עבר, עמדת איפור נוחה ומקצועית, עיצוב המקום בצורה מקצועית ומותאם לתחום. המקום צריך להיראות עובד וחי. לאיכות חומרי האיפור חשיבות גבוהה. יש לשים לב למותגים של חומרי האיפור. האם מדובר בחומרי איפור איכותיים ומוכרים בתחום? מה המגוון שעומד לפניך ועד כמה המקום מקסים אותך? ניתן לקבל רושם על המקצועיות של המאפרת כבר בפגישה הראשונית. אם המקום מלהיב אותך ומעורר חשק להימצא בו ביום החתונה, אין שום סיבה שתחפשי מקום אחר לאיפור כלות.

שירותים משלימים

אילו שירותים נוספים ניתן לקבל במקום? תסרוקת כלה? מניקור ופדיקור? טיפול פנים? רוב המקומות מציעים שירותים משלימים עבור הכלה ובני משפחתה. מעטפת שירות מלאה המשלבת בין איפור כלות לשאר הדברים חוסכת הרבה כאבי ראש והתרוצצויות ביום החתונה. למעשה, זהו פתרון מושלם המאפשר ליהנות מתהליכי ההכנה לחתונה ולהתארגן בראש שקט לקראת האירוע הגדול. הכלה לא צריכה להסתובב בין המקומות, מסטודיו לסלון כלות, ומקום מקצועי ינגיש לכלה את השירות על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לא רק מאפר כלות מקצוענית, גם קשובה ורגישה

אהבת מאוד את תיק העבודות של המאפרת, התחברת לסגנון האיפור שלה, התרשמת לחיוב מהסטודיו, אך מה לגבי האישיות שלה? האם יש תקשורת טובה ביניכן? האם את מרגישה נעים במחיצתה? עד כמה את מרגישה בנוח לשאול אותה שאלות ולהתייעץ איתה? ה"כימיה" חשובה לקבלת תוצאות סופיות רצויות. עד כמה המאפרת מתחשבת ברצונך ועד כמה היא מצליחה להקשיב לך ולזהות את צרכיך, אלה הדברים שבונים את חווית השירות. מאפרת כלות מקצועית תדע להתאים את עצמה לכל סוג לקוח והיא תהיה קשובה לצרכיה ורצונה של הכלה.

כמה עולה איפור כלות

טווח המחירים של תחום איפור כלות יכול לנוע מ-500 ש"ח ועד 2,500 ש"ח. חשוב שתדעי כי מחיר גבוה לא תמיד מעיד על מאפרת כלות מקצועית, ומחיר נמוך אינו מעיד בהכרח על איפור חובבני. ישנם הרבה פרמטרים המשפיעים על המחיר הסופי של המאפרת. למשל, אם את מחליטה לעשות איפור ניסיון, זה עלול לייקר לך את המחיר הסופי. לרוב אם את מרוצה מאיפור הניסיון ותחליטי שאת מעוניינת שהמאפרת שעשתה לך את איפור הניסיון תאפר אותך גם ביום חתונתך, לא תחוייבי על איפור הניסיון. אחרת, תשלמי רק עבור איפור הניסיון. עונת החתונות הוא גורם נוסף המשפיע על המחיר. בעונת החתונות המחיר יהיה גבוה בהתאם. המוניטין של המאפרת ושנות הניסיון שלה בתחום בד"כ גם מייקרים את המחיר.