יעל ריבלין איפור ושיער

צילום באדיבות: יעל ריבלין איפור ושיער

איפור מקצועי נכון לכל אישה ואישה, אך בייחוד הדבר חשוב לכלות. ביום הגדול נרצה להדגיש את כל היופי שבפנים ולטשטש את הפגמים. המאפרת תדע לבצע את ההרמוניה הנדרשת בעור פניך. מה לעשות, לא כולם נולדו עם פנים מושלמות. ומה שהטבע לא עשה, ישפר הצבע. אך צריך לדעת כיצד להשתמש נכון בצבעים, להכיר טכניקות איפור שונות ולהתאים את סוג האיפור לכל כלה. בעזרת המשחק בצבעי האיפור ניתן ליצור את מראה הפנים כרצוננו ולהעניק לפנים מראה עור מושלם.

>>> דילים משתלמים בנושא איפור כלות

טכניקות איפור

כל מאפרת כלות מקצועית יודעת כי בעולם האיפור ישנן טכניקות איפור אשר יכולות להסוות את הפגמים ולהדגיש את כל היופי הטמון בפנים. למרות מספר טכניקות איפור הקיימות ישנו עיקרון מרכזי המשותף לכולן: צבעים בהירים ועדינים מבליטים את איזורי האיפור, וצבעים כהים מחדדים ויוצרים הצללה. תוכלי לשפר את מראה פנייך בעזרת מספר דרכים:

1. יצירת מראה פנים שזוף: בעזרת מעט חומרי איפור ניתן להקנות לעור הפנים מראה שזוף ורענן היוצר גם מראה פנים רזה יותר. שימוש במייקאפ במרקם מוצק ועשיר בלחות יעשה את העבודה. לעור פנים מזיע ניתן להניח ברונזר במרקם יבש ואבקתי.

2. עיצוב גבות: הגבות חשובות מאוד להשלמת מראה העין. את הגבות מומלץ להתחיל לעצב כשלושה חודשים לפני החתונה. עיצוב גבות כדאי לעשות אצל מישהי מקצועית ומנוסה.

3. עיצוב אף: נשים הסובלות מאף "מלא", ניתן "להצר" אותו בעזרת השימוש במייקאפ כהה במקומות המובלטים. את הגבולות מטשטשים עם מייקאפ בהיר. את בעלות האף הארוך מומלץ לאפר בגוונים כהים בחוטם האף ולטשטש את הגבולות בעזרת מייקאפ בגווני העור.

4. איפור שפתיים: אם בחרת במראה עדין לעיניים, תוכלי להבליט את השפתיים על ידי שימוש בגוון דומיננטי כגון אדום או סגול חצילי. כדי להבטיח את שימור השפתון על השפתיים לאורך זמן, ניתן לפדר את השפתיים הישר על שכבת שפתון ראשונה, ולאחר פידור טוב להניח שוב את השפתון. זה יבטיח כי הוא לא יזוז במשך שעות ארוכות.

טיפול פנים

את טיפול הפנים לא מומלץ להשאיר לרגע האחרון. כדאי לעשות טיפול פנים כשבועיים עד שלושה לפני האירוע. עור נקי ומטופח יהווה בסיס טוב יותר לאיפור. במיוחד אם את סובלת מפגמים בפנים כגון אקנה או צלקות, טיפול פנים הינו דבר הכרחי עבור מאפרת אשר תוכל בעזרת משחקי צבעים להעניק לפנייך מראה עור קורן ונקי.

כך תשמרי על איפור קבוע במהלך כל החתונה

עמידות האיפור לאורך החתונה הוא אלמנט חשוב להצלחת האירוע. איפור כלות עמיד ניתן להשיג באמצעות חומרים איכותיים, מלבד לטכניקות איפור שונות. כך למשל, רצוי להשתמש במסקרה עמידה במים. על מנת לקבע את האודם על השפתיים ניתן להשתמש באודם עמיד כשכבת בסיס, אך בשל תחושת היובש שהוא משאיר ניתן למרוח שכבה נוספת של אודם עשיר לחות. פודרה עוזרת לקבע איפור על כל שטחי הפנים. לא מומלץ לפדר באזור העיניים משום שמבליט את הקמטוטים. אך אל דאגה, אם פנית לשירותי מאפרת כלות מקצועית,  היא כבר תדאג שהאיפור ישאר על פניך לפחות עד סוף החתונה.