מגנטים גדולים לאירועים

 

כמעט ולא תצליחו למצוא היום חתונה ללא צלם מגנטים. זוהי המזכרת הנפוצה ביותר או במילים אחרות אטרקציה לחתונה שמעט מאות זוגות מוותרים עליה. היא מספקת תמונות מידיות, עוד באותו הערב לחתן והכלה וגם לאורחים שיכולים לתלות אותם על המקרר. אם אתם מזמינים צלם אירועים מסוג זה, כדאי להקפיד על הזמנת שירות מגנטים גדולים לאירועים. האפקטיביות שלהם גדולה יותר על האירוע.

מגנטים גדולים מהרגיל לאורחים

רוצים שהמגנטים שלכם יבלטו על המקררים של המוזמנים לחתונה, רוצים משהו מרשים ומעניין יותר לאירוע שלכם? הזמינו מגטים גדולים להרגיל, בסביבות ה 50% גדולים יותר מהממוצע. הם יכולים להיות בצורה מרובעת ולא חייבים להיות בלבנים. כמו כן הקפידו שיש להם מסגרת מיוחדת. יחד עם זאת, חשוב להפקיד שהם עשויים מחומר איכותי כך שהם לא ידהו על המקרר לאחר חצי שנה. אין כל סיבה להתפשר על חומרי הגלם.

מגנטים מוגדלים לבני הזוג

רבים מצלמי המגנטים דואגים לצלם את בני הזוג בנפרד במהלך החתונה, או לפני שהיא מתחילה ולספק להם תמונות שאינן פחות מרשימות בשירות הצילום של הסטילס המרכזי שכלול בחתונה. את התצלומים האלה הם מספקים על מגנטים גדולים. את המגנטים תוכלו לתלות על המקרר כמו גם לתת להורים של כל אחד מבלי הזוג. מגנטים גדולים לאירועים מוסיפים המון לחבילת הצילום של בני הזוג. כאמור, לא כל צלם מספק זאת במסגרת השירות שלו ולכן חשוב לברר זאת מראש.

על מה כדאי להקפיד כשמזמינים צלם מגנטים לחתונה?

עבודה בצוות -   רצוי לוודא שיש עוד איש בצוות. כלומר, אחד שאחראי על הדפסת וצילום המגנטים. אחרת יהיו פחות מגנטים כמו גם התהליך יהיה הרבה יותר איטי.

חומרי גלם איכותיים -  כאמור, אם הם לא איכותיים, המגנטים יתקלפו או ידהו בתום כמה חודשים לאחר החתונה ואז יהיה עליכם להדפיס אותם מחדש.

גרפיקה מעניינת -  תבדקו האם הוא יכול להפיק לכם גרפיקה מעניינת או גרפיקה זהה להזמנה ולא סתם מסגרת לבנה עם השמות של בני הזוג.