עולם האירועים מוצף בצלמי מגנטים מכל הסוגים, ולזוגות, המעוניינים לשכור צלם מגנטים לחתונה, קשה מאוד לסנן את אלו שמעניקים תמורה הולמת עבור המחיר שהם גובים. באופן כללי, כמו בכל תחום, בדרך כלל מה שמחירו זול באופן מחשיד, הוא כנראה גם פחות איכותי.

ריכזנו עבורכם מספר דגשים, אליהם כדאי לשים לב כאשר ניגשים לבחור צלם מגנטים לחתונה:

  • שעת סיום הפעילות- נתקלנו לא פעם בצלמי מגנטים שמגבילים את שעת הפעילות לחצות, וגובים תשלום נוסף מעבר לשעת הפעילות שסוכמה. אין עם זה בעיה, אלא שחשוב לתאם ציפיות בעניין כדי להימנע מחוסר נעימות באירוע עצמו. חשוב לוודא עם צלם המגנטים את שעת סיום הפעילות, ואף לנסח הסכם כתוב וחתום בין הצדדים ולא להשאיר את הנושא לשיקול הדעת של אחד הצדדים.
  • מספר המגנטים אליו התחייב צלם המגנטים- צלמי מגנטים רבים מגבילים את סיום הפעילות במספר המגנטים שהודפסו במהלך האירוע. חשוב להתייחס לנקודה הזאת ולקחת בחשבון, שבמידה ותחליטו לשכור צלם מגנטים לחתונה, המגביל את סיום הפעילות במספר המגנטים שהדפיס, עלול להיווצר מצב בו הצלם ימהר להדפיס כמות גדולה של מגנטים בתחילת האירוע, וזאת על מנת לסיים את הפעילות כמה שיותר מוקדם, והאורחים שלכם לא ייהנו ממגנטים מצולמים לקראת אמצע או סוף הערב.
  • מספר אנשי הצוות שיגיעו לאירוע- זהו פרמטר קריטי בכל מה שקשור למספר המגנטים הסופי שיודפס בחתונה. איש צוות אחד, שאמור גם לצלם את האורחים וגם להדפיס את המגנטים, יפיק כמות מגנטים קטנה באופן משמעותי, לעומת נוכחות של שני אנשי צוות, צלם ומדפיס. לכן, לאירועים שבהם צפויים מעל 300 אורחים, כדאי מאוד לשכור שני אנשי צוות, וזאת למרות ההבדלים המשמעותיים במחיר, לעומת איש צוות אחד בלבד.
  • איכות ההדפסה- קשה מאוד להעריך את איכות ההדפסה כשמדובר במגנט חדש, יחסית. לכן, לפני שאתם שוכרים צלם מגנטים לחתונה, בקשו ממנו לראות מגנט ישן יחסית, שנשאר לו מאירועים קודמים (כמעט תמיד תאריך האירוע מוטבע על התמונה עצמה). הדפסה לא איכותית היא כזו, שבה לאחר מספר חודשים, התמונה הופכת דהויה והצבעים המקוריים משתנים. קל מאוד לזהות הדפסה לא איכותית כשנתקלים בכזאת. לכן, חשוב מאוד לוודא שאתם משלמים עבור מוצר איכותי.
  • לבוש ממותג של צוות המגנטים- לא פעם אנו מתקלים בצלמי סטילס ממורמרים שבילו חצי מהערב בהתנצלויות בפני האורחים על כך שאינם שייכים לצוות צלמי המגנטים. עוגמת הנפש הזאת גם לצלם וגם לאורחים שלכם, יכולה להימנע בקלות באמצעות מיתוג ברור של צלם המגנטים בדמות חולצה עם כיתוב מתאים.

ולבסוף, עצה שלנו, בגלל ההיצע הרב והמבלבל של צלמי מגנטים לחתונה, השתדלו לקבל המלצות מחברים, מכרים ובני משפחה לפני שאתם מחליטים איזה צלם מגנטים לשכור לחתונה. אמינות, יושר ושירותיות הם פרמטרים עליהם תוכלו לקבל חוות דעת רק מאלו שחוו את התהליך לפניכם.

 

בברכת מזל טוב,

חן מלכה וצוות אתר מאורסים.