שתף:

איך לבחור אקססוריז?

תכשיטים הם חלק מההופעה שלך והם מוסיפים עניין כאשר מתאימים אותם בצורה נכונה. לפני שאת בוחרת בעגילים, צמידים, שרשרת או טבעת, כדאי לבחור שמלת כלה, ורק אז להתאים את התכשיטים אליה. אם את לובשת שמלת כלה צמודה עם מחשוף, כדאי ללכת על תכשיטים גדולים. למחשוף נדיב תתאים שרשרת ארוכה. אם מדובר בשמלה עם מחשוף קטן, כדאי לענוד שרשרת צמודה ורצוי שלא תיגע בשמלה. במידה ומדובר בשמלה מפוארת, עם הרבה תוספות ואבנים, לכי על תכשיטים פשוטים. למשל, שרשת עם יהלום אחד באמצע תשתלב בצורה מושלמת עם שמלת פאר. היהלום יוסיף עניין אף לא יגנוב את ההופעה של השמלה.

סגנון תכשיטים

חשוב להתאים את התכשיטים לא רק להופעה הכללית של הכלה (שמלה, איפור, תסרוקת) אלה גם לאישיות של הכלה. אם את כלה בעלת אופי מוחצן, תוכלי לבחור תכשיטים גדולים, בולטים המדגישים את המוחצנות ואת האנרגיות שלך. תוכלי לבחור תכשיטים בצבעים נועזים יותר כמו ירקרק, טורקיז, כחול ואף אדום. אם את משייכת את עצמך לסגנון הכלה העדינה, תכשיטים בגווני לבן או שמנת הינם האופציה המושלמת עבורך. צבעים עדינים ולא נועזים ידגישו את הסנון שלך ויבליטו את הרוך והעדינות שבך. חשוב לשים לב שהתכשיטים נוחים לך ולא מציקים או מגרדים.

פנינים: הקלאסיקה המודרנית

פנינים, הם הפריט המבוקש ביותר בקרב הכלות. לפנינים מראה עדין ואצילי והם מחמיאים מאוד להופעה של הכלה. לכלות קלאסיות תכשיט פנינים הוא פריט חובה. הפנינים יכולות להיות חלק מהשרשרת או להשתלב בעגילים, בקשת, בצמיד ועוד. הפנינים באות בגוונים שונים החל בגוון לבן, שמנת, כסוף וכלה בפנינים בצבע שחור. כל פנינה היא ייחודית, ולא תמצאו פנינים זהות.

יהלומים: לא רק למיליונרים

אם ברצונך להוסיף להופעה שלך צמיד יהלומים, או עגילים עם יהלום נוצץ, אך אין לך מספיק משאבים כלכליים לזה או שאינך רוצה לחרוג מתקציב החתונה שהגדרת, תוכלי לשכור תכשיטי יהלומים במחיר נוח. למרות שרבות מעדיפות לקנות את התכשיטים ולהמשיך להשתמש בהם גם לאחר החתונה, או להשאיר למזכרת מהאירוע הקסום, אך אם את לא יכולה להרשות לעצמך לשכור תכשיטים יוקרתיים ויקרים, תוכלי לפנות לחברות שמתמחות בהשכרת תכשיטים לאירועים.

איך לשלב נכון את התכשיט להופעה?

את לא חייבת להשתמש בכל סוגי התכשיטים. לעיתים שימוש בשרשרת, בעגילים ובצמיד בבת אחת יכול להעמיס מדי על ההופעה שלך. חשוב להתאים את מספר התכשיטים להופעה שלך. אם שמלת הכלה שלך מהודרת באבנים, אולי יספיקו לך העגילים כתוספת ללוק שלך. אם תלבשי שמלת כלה עם מחסוף ארוך, שרשת ארוכה תספיק. ואם בחרת בשרשרת ועגילים, בדקי עם תוספת של כתר או קשת תשדרג את ההופעה שלך או להיפך, תיצור מעמסה שתגרע מהופעה שלך. תמיד תוכלי להתייעץ עם המעצב. מתוך ניסיון שהוא צבר עם השנים הוא יוכל להמליץ לך על סוג התכשיטים עבורך.

 

נכתב ע"י קטי ניימרק
באדיבות: בית דפוס Print2go


שתף: