במקרים רבים זוגות שבוחרים גן אירועים במרכז או בשרון חושבים כבר באותו הרגע, על המסיבה שתתרחש בו וכיצד יהיה באפשרותם להפוך את החתונה שלהם לאירוע מעניין ושונה משל אחרים. אטרקציות לאירועים מהוות דרך טובה להשגת המטרה ואין הכוונה רק לנושא גימיקים לחתונה אלא גם למופעים שונים שניתן להזמין על מנת להנעים את זמנם של האורחים. להלן כמה סוגי מופעים.


>>> להזמנת נגנים להקות או זמרים לחתונה


קרנבל ברחבה

מתאים במיוחד לחתונה שרוב הקהל בה הוא ממקור לטיני. מופע שכולו קרנבל אחד גדול הכולל רקדניות סמה ומתופפים. על הדרך אפשר להלביש את הכלה באביזרים ולשלב אותה קצת במופע. התמונות שיהיו לכם באלבום יהיו נהדרות וצבעוניות. קחו בחשבון שזה אמור להימשך בחלק מסוים של המסיבה ויש לתאם את בין אנשי המופע ולבין אותי דיג'יי לחתונה שהזמנתם. כדאי גם לעדכן את צלמי החתונה שלכם שיהיו מוכנים לרגע פריצת הקרבל. כמובן שמדובר בהפתעה לאורחים ולכן רגע הפריצה הוא מפציע ומרגש מאוד ולכן לא כדאי שהצלמים יפספסו אותו.

זמר לחתונה

לזוגות רבים ישנו חלום שהזמר האהוב עליהם יופיע בחתונה שלהם. יחד עם זאת קחו בחשבון שמדובר בעלות של עשרות אלפי שקלים לביצוע כמה שירים בלבד. אבל אם יש לכם את התקציב לכך, זו אחר יכולה להיות אטרקציה מאוד טובה לאירוע שלכם.

להקת קאברים

בתחום החתונות פועלות כיום להקות רבות שמסוגלות לעשות קאברים מעולים החל מהשירים של שנות ה60 ועד לשירים הכי עדכניים. במקרים רבים הם משמשים כתחליף לתקליטן לחתונה. במקרים אחרים הם עולים לפרק זמן מסוים ועל שאר הזמן אחראי התקליטן. לפני שאתם בוחרים להקה כדאי לצפות בסרטוני היוטיוב שלה.

נגנים

נגני כינור או סקסופון יהפכו את החתונה שלכם לרומנטית במיוחד. זוגות רבים מזמינים נגנים לא רק לקבלת הפנים אלא גם במטרה שינעימו את זמנם של האורחים תוך כדי האוכל. זוהי דרך נפלאה להשיג אווירה מיוחדת באירוע שלכם. גם במקרה זה כדאי לצפות בסרטונים של הנגן על מנת לדעת עד כמה הוא איכותי. ישנם לא מעט חובבנים בתחום שבגללם האווירה תהיה ממש לא מה שאתם מעוניינים לקבל באירוע.