הפקת חתונה היא פרויקט של ממש, כזה ששום דבר אחר לא מכין אותנו אליו. לפעמים נדמה שגם טירונות בצבא ולימודי תואר באוניברסיטה הם טיול בפארק לעומת מה שנדרש במהלך ההכנות, שהרי פרטים רבים – גדולים וקטנים – מרכיבים ערב אחד, יחיד ומיוחד. כדי שהערב הזה יהיה מרגש, מוצלח ומהנה, גם לכם וגם לאורחים שלכם, אתם רוצים שהכל יהיה במקום. סביר להניח שבחנתם כמה וכמה אולמות אירועים, טעמתם מנות רבות כדי לקבוע את התפריט, הקשבתם לתקליטנים ואפילו עברתם על אלבומי התמונות של צלמי האירועים. ומה לגבי מזכרת לאורחים שלכם? אחרי כל ההשקעה הזו, בוודאי תרצו לאפשר להם לקבל מזכרת קטנה שתזכיר להם כמה כיף ומושקע היה אצלכם. זו בדיוק הסיבה שמגנטים לחתונה הפכו לפופולאריים כל כך בשנים האחרונות.
 

מזכרת קטנה מאירוע ענק

 

מגנטים לחתונה הם מזכרת מצוינת. אין ספק שניתן לחלק מזכרות שונות שעליהן יוטבעו שמותיכם, אבל ברוב המקרים מדובר במזכרות שנדחקות אל המגירה או אל שולי הארון. מגנטים לחתונה זה סיפור אחר לחלוטין, משום שאת המגנט שיקבלו האורחים שלכם, זה שעליו מוטבעת תמונתם כשהם לבושים בבגדיהם היפים ומחייכים מפה לאוזן, הם ישמרו על המקרר בבית, כך שגם תהיה להם תמונה יפה להשוויץ בה, וגם זיכרון מתוק מהאירוע המוקפד שתכננתם לכבודם.
 

טיפים כלליים

בבואכם לבחור צלם שידאג לכל הנושא של מגנטים לחתונה, חשוב שלא תמהרו. אין ספק שיש צלמים רבים שמציעים כיום את השירות הזה, בשוק תחרותי מאוד, אבל זה לא אומר שכל אחד שתבחרו בו הוא בהכרח נכון לכם. התחרות הגדולה מובילה למחירים נמוכים, אבל מהפיתוי הזה גם כדאי להיזהר – צלם זול עשוי להשתמש בחומרים זולים, מה שאומר שהמגנטים שיפיק עבורכם יאבדו את צבעם או את איכותם תוך פרק זמן קצר יחסית. ואתם הרי רוצים שהמזכרת הזו תישאר זמן רב על המקרר שלכם, וגם על המקררים של החברים.
 

סבלנות

 
דבר חשוב נוסף, והוא אחד המשמעותיים. צלם שאחראי להפקת מגנטים לחתונה חייב להיות סבלני ושירותי. בכל הקשור לתמונות תמיד יש לנו דרישות, בתור אובייקטים לצילום. פתאום אנחנו מגלים שצולמנו מהצד הפחות יפה, שהזווית גורמת לנו להיראות שמנים או שעצמנו עיניים בדיוק כשהצלם עשה את שלו. ואם במקרה אנחנו רואים את כולם סביבנו עם מגנטים ורק אנחנו בידיים ריקות, סביר להניח שנרצה לאתר את צלם המגנטים, שיעשה גם לנו מזכרת יפה. כל אלה מעוררים את הצורך בשירות סבלני במיוחד, וצלם שאין לו את היכולת להתמודד עם בקשותיהם של האורחים שלכם לעוד תמונה או שתיים "רק ליתר ביטחון" עשוי לעורר אווירה מעט לא נעימה. הימנעו מכך מראש, שהרי זהו מסוג הדברים שאפשר לצפות ולמנוע. מעבר לזה, היו רגועים. תכננתם את האירוע היטב, כל שנשאר לכם הוא לשבור את הכוס ולהתחיל ליהנות!