רעיונות לירח דבש
שתף:

ההחלטה על ירח דבש והארגון שלו הן פעולות חשובות ביותר, כמעט כמו מה שצריך לבצע ולארגן לקראת החתונה עצמה. צריך לבחור את היעד המתאים, לתכנן את החופשה ולבצע את כל הבירורים המקדימים על מנת להחליט היכן חייבים לבקר, מה מתאים כמנוחה זוגית ואינטימית ואיפה הכי כדאי ללון. כאשר מקדישים את הזמן והמחשבה הדרושים לארגון ירח הדבש - אין ספק שתתקבל החופשה המושלמת. אז לאן הכי כדאי לנסוע?

איי יוון - חופשה של שמש, ים ובטן גב

יש זוגות שרואים בירח הדבש חופשה שבה הכי כדאי ומתאים לא לעשות כלום. לנוח, ליהנות, לבלות במקום אחד ולשחות בחופי ים מרהיבים ביופיים. אין ספק שאיי יוון הם היעד המושלם לצורך כך. חופי תכלת לבן בוהקים, מים צלולים ושקופים, זמן טיסה קצר מישראל ומחירים סבירים ביותר לאורך השנה כולה. אפשר לבחור בית מלון בכל רמה או דרגת אירוח שרוצים ולהפוך את ירח הדבש לחופשה של פינוק אמתי.

איטליה - טבע, תרבות ואוכל נפלא!

איטליה עשויה להתברר כיעד מושלם לירח דבש. בין אם בוחרים בית מלון ברומא או דירות נופש בטוסקנה - מובטחת חוויה רב חושית, מעניינת ומרהיבה לזוג הטרי. גם וילות בדרום איטליה יכולות לשמש כנקודת מוצא לטיולים בסביבה שמשלבת בין נופים מרביבים, אוכל משובח ותרבות חדשה ומעניינת. כאשר מחליטים לחפש וילה באיטליה להשכרה עושים זאת כדי להפוך את חופשה ירח הדבש לטיול שזיכרונות וחוויות רבים יישארו ממנו.

פריז - רומנטיקה עם אתרים מפורסמים ויפים

אין בעולם כולו עיר רומנטית כמו פריז. כזאת, היא מושכת אליה תיירים מכל העולם לאורך כל השנה כולה. תמיד יימצאו בה אלפי זוגות טריים שהגיעו אליה לירח דבש ואין ספק שיש לעיר הזאת הרבה מה להציע לזוגות האלה. סמטאות ציוריות ורומנטיות לשיטוט חופשי, מגוון עצום של אתרים שמתאימים לכל אדם ולכל טעם אישי, אזורי בילוי, פנאי וקניות וכמובן בתי מלון המציעים את כל סוגי האירוח ברמות שונות של מחירים.

ניו יורק - מטרופולין של קניות, מוזיאונים ובילוי

אם כבר חושבים על חופשת ירח דבש מיוחדת במינה - ניו יורק עשויה להיחשב כמתאימה מאד. ניו יורק היא עיר תוססת ומלהיבה שמתאימה לסוגים שונים של אנשים. יש בה מוזיאונים מרתקים וייחודיים, בניינים גבוהים המאפשרים התרשמות מנוף עוצר נשימה, אתרים מיוחדים ומעניינים עבור אזרחי מדינות זרות וכמובן מופעים מפורסמים, שדרות שלמות של קניות ובילוי. חובבי ספורט והופעות מוזיקה ימצאו בה גם כן אפשרויות רבות שלא ימצאו בישראל.

חופשת ירח דבש - חופשה שמצריכה מחשבה רבה

חשוב מאד לשקול את כל נתוני החופשות לפני שמחליטים לאן לנסוע. ירח הדבש אינו חופשה רגילה וצריך להחליט קודם מה מחפשים, מה רוצים לעשות ועל אילו צרכים עשויה החופשה לענות. ים או בילוי? נופים רחוקים או נוף אורבני? כאשר מקדישים את תשומת הלב לכל הנתונים האלה - יהיה קל יותר לבחור ולהחליט לאן לנסוע.

מדובר גם בעיתוי הטוב ביותר לנסיעה זוגית, שכן בדרך כלל המחשבות לאחר החתונה נתונות להרחבת המשפחה ולאחר שמגיעים הילדים לעולם - קשה יותר לנסוע לחופשה, לפחות עד שיגדלו מעט. לכן כדאי לראות בחופשת ירח הדבש חופשה אחרונה למשך פרק זמן מסוים ולנצל אותה על מנת לאגור כוחות ולצבור אנרגיות להתחלה טובה ואיכותית של חיי משפחה תקינים ונעימים ותחילתה של שגרה חדשה, חיובית ומוצלחת.


שתף: