הסעות לחתונה

 

ארגון הסעות לאירועים זהו אחד הבונוסים הכי טובים שכל אורח ישמח לקבל כאשר הוא מגיע לחתונה. בהרבה מאוד מקרים, מכיוון שהאנשים נאלצים לנהוג לאירוע, הם מוותרים על שתיית האלכוהול וכך נהנים קצת פחות. זאת לא הסיבה היחידה שלשמה כדאי להזמין הסעה לאירוע. כמו כן, חשוב לדעת כיצד לארגן את ההסעות בצורה נכונה על מנת שהכל יתנהל על הצד הטוב ביותר. להלן כמה טיפים בנושא.

לדאוג לנקודת איסוף קלה להגעה –  במסגרת השכרת מיניבוס לאירועים חשוב לקבוע נקודת איסוף קלה ופשוטה להגעה כך שכל אחד יוכל להגיע אליה בקלות ורצוי אפילו ברגל. אם לא ברגל, אז לפחות שלא תהיה לנקודה הזאת נסיעה ארוכה מיד בתחבורה ציבורית. זה חיוני בעיקר כאשר האורחים חוזרים מהחתונה.

למנוע עיקובים בדרך חזרה – לרוב משלמים לנהג של חברת ההסעות לאחר שהחתונה נגמרת. לפעמים נוצרת בעיה כאשר החתן והכלה לא מוצאים את הצ'ק המיועד ואז חלק מהאורחים מוצאים את עצמם מחכים זמן רק עד שהבעיה תיפטר. ארגנו את התשלום מראש במעטפה או פשוט שלמו מראש לחברת ההסעות כדי למנוע מצבים לא נעימים מהסוג הזה.

חשוב במיוחד לדאוג למעגל החברים הצעירים והקרובים -  אחד החלקים הכי מהנים וחשובים בחתונה אלה הרגעים האחרונים כשרק הצעירים נשארים. אז התקליטן מנגן מוזיקה יותר קצבית כלומר או רוק או טראנס. מי שנשאר עם החתן והכלה אלה החברים הקרובים והאחים. חשוב מאוד שתהיה בעבורם הסעה שיוצאת מאוחר כדי שיהיה באפשרותם לחגוג כמו שצריך וליהנות עד לרגע האחרון של החתונה. זה ימנע את המצב שהחתונה תיגמר מהר מידי.

קחו מקדם ביטחון – כאשר אתם מזמינים הסעה לאירועים, חשוק לקחת בחשבון את שעת היציאה ואת הפקקים. מתחתנים באחד מאותם גני אירועים בשרון ובמרכז? בניגוד לצפון או לדרום, הסיכוי שם לפקקים יהיה גדול יותר. לכן עדיף לקחת מקדם ביטחון ולהזמין את ההסעה לשעה מסויימת כך שגם אם יהיו פקקים, עדיין האורחים יגיעו בזמן. כמו כן, קחו בחשבון שגם המוזמנים לחתונה עלולים לאחר להסעה.

חשוב להקפיד על הדברים הבאים:

  • ·         הזמנת רכבים נקיים וחדשים – האורחים מגיעים לבושים יפה ולכן, על מנת שהבגדים לא יתלכלכו יש לוודא שההסעה מגיעה נקיה. תמיד כדאי להעדיף רכב חדש מאשר רכב ישן במקרה הזה. בדקו את צי הרכב של חברת ההסעות והתעקשו על רכב חדש.

 

  • ·         מניעת צפיפות -  יש ספק לגבי כמות הגעת האורחים? נמצאים על הגבול שבין הזמנת מיניבוס לאוטובוס? אל תיקחו סיכון במצב כזה -  הזמינו אוטובוס על מנת שלא יהיה צפוף לאורחים או שלא ייווצר מצב שלא יהיה מקום לשבת.