סוגי אטרקציות לחתונה

אטרקציות לאירועים לא חייבת להיות דילמה גדולה כאשר מדובר בחתונה. לכל שלב באירוע, יכולה להתאים הפעלה אחרת. ישנם כמה סוגי אטרקציות לחתונה שיכולות להוסיף המון אווירה, צבע וסגנון לאירוע שלכם. כדאי לקחת זאת בחשבון במיוחד כאשר אתם מפיקים אירוע קונספטואלי. באתר מאורסים ניתן למצוא מגוון חבילות בנושא.

אטרקציות כניסה לחופה

אין ספק שמדובר ברגע הכי מרגש בחתונה. אפשר להפוך אותו לעוד יותר מרגש ומרשים בעזרת הדברים הבאים:

זיקוקים – לא בכל גן אירועים בשרון או במרכז הדבר אפשרי, הכל קשור לתקנות בטיחות. אפשר להציב אותם בדרך לחופה או ליד.

תאורת לד – במידה ולא ניתן, או במידה שאתם לא אוהבים זיקוקים, מנורות לד יכולים להאיר לכם את הדרך לחופה.

שופרות - מחוברים היטב לצד המסורתי שלכם? כניסה עם שופרת זאת אופציה נהדרת והיא בכלל לא חייבת להתנגש עם שיר הכניסה לחופה. כשחושבים על סוגי אטרקציות לחתונה, כדאי לקחת זאת בחשבון.

אטרקציות למסיבה

בלונים לחתונה – כובעי בלונים הן אחת האטרקציות הכי משעשעות ומעניינות. זה מרתק לא רק ילדים אלא גם מבוגרים. כובעים כאלה הופכת למזכרת זמנית שאפשר להביא לילדים שהשארתם בבית אם לא הבאתם אותם לאירוע.

פול-מון - הדבר הכי מלהיב שאפשר לעשות בזמן המסיבה היא אטרקציית פול-און הכוללת איפור וזוהרים שעושים תחושה כאילו מדובר במסיבת פול-מון בקופנגן.

בר אקטיבי - רוצים שהאורחים שלהם ישתו על הרחבה? בר אקטיבי זה הפתרון. אחת הדרכים לעשות זאת היא להזמין אנשים המחופשים לבקבוקים גדולים. הם עושים שמח ומחלקים שוטים לאורחים.

אטרקציות לריקוד הסלואו

מכונת עשן - ריקוד סלואו יכול להיראות מעט ריקני ללא האטרקציות. העשן מוסיף המון לאווירה.

בלונים מתפוצצים – הן יתפוצצו ומתוכן יצאו בלונים קטנים יותר ברגע השיא של הריקוד.

קונפטי - דרך נהדרת להכריז על התחלת המסיבה בעזרת מעבר חד.

מגוון גדול של דילים באתר

כאמור, באתר מאורסים תמצאו מגוון דילים משלמים ואיכותיים הכוללים את כול סוגי האטרקציות לחתונה. כדאי להתעדכן מידי פעם כדי לראות מה חדש. נשמח לייעץ ולעזור לכם בכל שאלה. כמו כן, ניתן למצוא דילים משתלמים בכל מה שנוגע לחתונות החל מהזמנה לחתונה ועד למזכרת.