עמדת אשראי לחתונה

אז כתבתם תזכורת ביומן, ביקשתם לצאת מהעבודה טיפה מוקדם יותר, גיהצתם מבעוד מועד את החליפה, ביקרתם במספרה ואפילו הצלחתם להיות מוכנים כמעט בזמן (חצי שעה איחור נחשב עדיין סביר). ופתאום, דקה לפני שיוצאים מהבית, אתם נזכרים ששכחתם פרט שולי אך מהותי -המתנה! אוקיי, אז שכחתם לדאוג לכסף מזומן. אין בעיה, נרשום שיק. אופס, לא מוצאים את הפנקס. מצאתם. אופס, נגמרו השיקים בפנקס ושכחתם להזמין חדש. מה עושים?? עכשיו כבר ברור לכם שלא תספיקו לטעום מהבופה בקבלת הפנים וגם לא לצפות בכניסה המרשימה של החתן והכלה לעבר חופה. לא נעים. לו רק הייתה דרך נוספת להעניק באמצעותה את מתנת החתונה. אז זהו, שעמדת אשראי לחתונה עונה בדיוק על הצורך הזה וטומנת בחובה לא מעט יתרונות נוספים.

נוח לאורחים: מרביתנו לא מחזיקים סכומי כסף מזומן גבוהים בארנק דרך קבע. מה שאומר, שלפני אירוע כלשהו עלינו לדאוג למשוך כסף מזומן מהכספומט או לדאוג לכתוב שיק (אם ברשותכם פנקס שיקים). אין ספק שמדובר במטלה נוספת עליה יוותר כל אורח בשמחה ביום שבו גם ככה לוח הזמנים צפוף מהרגיל. עמדת אשראי לאירוע בפתח גן אירועים במרכז או בשרון מאפשרת לאורחים להעניק לזוג את מתנת החתונה באמצעות כרטיס אשראי הזמין לכולנו בארנק וגם להספיק לטעום מהבופה. לא רק זה אלא, שעמדת אשראי לחתונה מאפשרת לאורח לשלם את מתנת החתונה בתשלומים, מה שהופך את האירוע שלכם להרבה פחות מעיק בכיס.

מתנות מתנות: העובדה שעמדת אשראי לחתונה מאפשרת לאורחים לשלם בתשלומים, מובילה בהכרח לתוצאה, שגם בתקופות עמוסות אירועים, שבהן גובה המתנה שמעניק האורח בחתונה היא פרמטר של מספר האירועים באותו שבוע, יוכלו האורחים שלכם לפרגן בסכומים גבוהים יחסית, מאחר וההורדה מכרטיס האשראי נעשית בתשלומים.

נוחות למתחתנים: באמצעות עמדת אשראי לחתונה, מתנות החתונה מגיעות ישירות אל חשבון הבנק של הזוג תוך שני ימי עסקים, בנוסף לרשימה מסודרת הכוללת את שם האורח וסכום המתנה. אין זוג שלא ישמח לוותר על הביקור בבנק יום אחרי האירוע וההתעסקות עם מעטפות מזומנים והפקדות שיקים אינסופיות.

חיסכון כלכלי: לא פעם הפקדות שיקים, שלא לדבר על שיקים שלא נפרעו מסיבות כאלה ואחרות, גוררים עמלות בסכומים לא מבוטלים, המקוזזים מרווחיו של הזוג. עמדת אשראי לחתונה מאפשרת להימנע מתרחישים בלתי צפויים וכך גם לחסוך את עמלת שעשויה להגיע לגובה של מאות שקלים, כשמדובר במספר גדול של שיקים או פעולות בנקאיות.

ביטוח: חשש מרכזי, המבוסס על מקרים אמיתיים, המלווה כל זוג בסיום החתונה הוא גניבת מתנות החתונה. לא פעם נשדדו זוגות בדרכם לרכב או אפילו במהלך הנסיעה הביתה או לבית המלון בו לנו. פיתרון אחד הוא לדאוג לליווי מתאים הכולל בני משפחה וחברים עד להגעה למקום מבטחים. הפיתרון הזה דורש לוגיסטיקה ומעורבות של מספר גורמים, שלא בטוח שיהיו במיטבם בסיום האירוע. עמדת אשראי לחתונה היא פתרון מושלם לעניין הזה. מתנות החתונה מופקדות ישירות לחשבון הבנק, והזוג או בני המשפחה הקרובים לא נאלצים להתנייד בחשדנות עם סכומי כסף גדולים עד ההפקדה בבנק.