צילום אירועים ברמה גבוהה

יום החתונה מתקרב ואתם רצים בין ספקים במטרה לבחור את הטובים ביותר במחיר שלא יקרע לכם את הכיס. אכן משימה לא פשוטה אבל לנו יש כמה טיפים מועילים שייסעו לכם בתהליך. צילום אירועים ברמה גבוהה הוא עניין שלא כדאי לזלזל בו במהלך החתונה. בישראל ישנה כמות גדולה של צלמי חתונות. חלקם בתחילת הדרך, חלקם מנוסים וחלקם כבר הפכו למותג. המחירים משתנים בהתאם לכמות הצלמים, רמת הצילום ועוד. להלן כמה טיפים שייסעו לכם לבחור צלם חתונות איכותי.

צילום אמנותי – כל אחד יכול ללחוץ על הכפתור ולצלם, אבל לא כל אחד יכול לתפוס את הרגע המיוחד שייזכר לשנים. איך יודעים אם הצלם שלכם הוא בעל כישרון לתפוס זוויות מיוחדות? פשוט מאוד בודקים את אלבומי החתונות האחרונים שהוא צילם. אל תסתפקו בלראות את האלבומים הפיזיים במפגש איתו. בדקו את האלבומים שהוא מפרסם באתר שלו או בדף הפייסבוק. מהר מאוד תוכלו להבדיל בית צלמי חתונות רגילים ולבין מי שמספק שירות צילום אירועים ברמה גבוהה.

איכות הציוד וחומר הגלם -  מי שלא יכול לספק צילום חתונות ב HD לא באמת יכול להכריז על עצמו כמי שמספק שירות צילום חתונות ברמה הגבוהה ביותר. כיום מדובר בעניין די בסיסי ולכן חשוב לוודא שהוא מספק שירות צילום ברמה זו. במקרה והשירות כולל גם צילום מגנטים -  חשוב לבדוק שמדובר בחומר גלם איכותי ולא בחומר שדוהה לאחר כמה חודשים. בקשו ממנו לראות מגנטים ישנים ולא רק את המגנטים מהאירועים האחרונים שלו.

צילום אירועים ברמה גבוהה עם עריכה איכותית -  הצילום יכול להיות מושלם, הציוד יכול להיות הטוב ביותר, אבל אם העריכה לא טובה הן מבחינת סידור התמונות באלבום והן מבחינת עריכת סרט החתונה -  כל זה לא שווה כלום. זוגות רבים מצאו את עצמם מאוכזבים מרמת העריכה של שירות הצילום שהזמינו. איך תדעו שזה לא יקרה לכם? כאשר אתם מגיעים לפגישה עם צלם חתונות -  הקפידו לראות בשלמותו לפחות סרט שלם אחד. נכון, זה יכול לקחת לכם 40 דקות, אבל זה שווה כל רגע כדי להסיר את החשש. אפשר להעביר כמה רגעים, אבל חשוב לבדוק את הרמה הכללית של עריכת הסרט וסידור האלבום על מנת להתרשם.

מחיר – אתם יכולים להיות בטוחים שמחיר נמוך מידי באופן משמעותי יכול להעיד על שירות שלא יכול להיות ברמה הגבוהה ביותר. מצד שני, זה לא אומר שאתם צריכים להוציא הון על השירות הזה. אין צורך ביותר מ 2 צלמי סטילס וצלם וידאו אחד. כאשר מדובר בחתונה קטנה, אפשר להסתפק גם בצלם סטילס אחד אם אין ברירה, זה יחסוך לכם מעל 1000 ₪, אבל כדאי לעשות זאת רק במידה ואין ברירה.