צילומי טרום חתונה

צילומי טרום חתונה נערכים במסגרת סשן צילומים במועד שסמוך לתאריך החתונה, והם מאפשרים לזוג, בראש ובראשונה, להתנתק ולהשתחרר מעט מהלחץ והעומס שמלווים את התקופה שלפני החתונה. אין ספק שחוויה משותפת כייפית ומשעשעת, כמו צילומי טרום חתונה, היא מתכון טוב להורדת מפלס החרדה.


>>> לבחירת דיל משתלם של צילום לחתונה -  לחצו כאן


הכרה טובה יותר של צלם חתונות

מעבר לכך, צילומי טרום חתונה מאפשרים לזוג להכיר את צלם החתונה טוב יותר ויוצרים חיבור ראשוני, המאפשר לזוג להרגיש בנוח עם מי שילווה אותם ביום החשוב בחייהם. גם הצלם לומד להכיר את הזוג באמצעות הצילומים המקדימים באווירה הרבה יותר נינוחה מאשר ביום החתונה, וכך קל לו יותר ביום האירוע להתאים את הצילומים לאופי ולסגנון של הזוג.

לא רק זאת אלא, שלא פעם, זוגות שלא מורגלים בעמידה מול מצלמה, מרגישים נבוכים מן המעמד, מה שמוביל לתמונות מלאכותיות ולא אותנטיות, המפספסות את מטרת הסשן. צילומי טרום זוגיות מאפשרים לזוג להתרגל למצלמה ולנוכחותו של הצלם, אדם זר במהותו, ברגעים אינטימיים מאוד, ומכינים את הזוג ליום האירוע.

תוספת מעולה לאלבום החתונה

יתרון משמעותי נוסף בצילומי טרום חתונה הוא, שהם נערכים ביום שהוא הרבה פחות עמוס, מה שמאפשר זמן ארוך יותר לצילומים. יום החתונה הוא בדרך כלל יום מלא פעילויות, כך משך הזמן שמוקדש לצילומים הוא יחסית מצומצם. צילומי זוגיות אמנם לא מהווים תחליף לצילומים ביום החתונה, אך הם ללא ספק תוספת נחמדה לאלבומי החתונה.

מה ההבדל בין צילומי זוגיות לצילומי trash the dress?

בשונה מצילומי trash the dress, הכוללים קונספט מוגדר ודרכים יצירתיות ללכלך ולהרוס את שמלת הכלה, צילומי זוגיות לא כוללים קונספט ידוע מראש ולא מלכלכים בהם שום דבר. לא זאת בלבד אלא, שלרוב, בצילומי זוגיות הזוג כלל לא לבוש בבגדי חתן וכלה, אלא בבגדים יומיומיים. הרעיון המרכזי בצילומי זוגיות הוא הרומנטיקה. צילומי זוגיות דורשים מהזוג להיות אותנטי ורומנטי ולאפשר לצלם לתעד את הרגעים האישיים והמיוחדים האלה.