צילומי משפחה בסטודיו לפני החתונה
שתף:

בחתונות רבות נהוג להקרין תמונות של החתן והכלה והוריהם על מסכי הענק באולם או בגן האירועים. את הצילום המשפחתי נהוג לבצע בסטודיו מאובזר היטב ובו כל התנאים הנדרשים לצילום איכותי ואמנותי. כיום יש זוגות רבים שזו חתונתם השנייה ולכן יש לפחות לאחד מבני הזוג, אם לא לשניהם, ילדים מנישואים קודמים. כדי להקרין על המסכים באולם האירועים תמונות משפחתיות כדאי לתאם יום צילומים בסטודיו מקצועי המתמחה בין השאר בצילומי משפחה.

חוויה מהנה ומזכרת מרגשת לכל החיים

יום הצילומים בסטודיו מוביל הוא חוויה מהנה לבני הזוג העומדים להינשא, להוריהם ולכל בני המשפחה המצטרפים. האווירה בסטודיו ביתית וחמימה, במהלך הצילומים יכולה הכלה לעתיד ללבוש את שמלת הכלולות שבכוונתה ללבוש באירוע עצמו, גם החתן לעתיד מוזמן להגיע במיטב מחלצותיו. אם יש לזוג ילדים זו הזדמנות נהדרת לצילום משפחתי ראשון, ולמעשה הצילומים מהווים מזכרת מרגשת ומקורית לכל החיים.

כדאי לדעת כי צילומי משפחה בסטודיו נעשים באווירה קלילה ומשוחררת, צוות הסטודיו מעניק שירות אדיב ויחס חם, ובני המשפחה זוכים לחוויה ייחודית ומהנה. ניתן להצטלם על רקע בגוון אחיד או על רקע עם תפאורה שונה, בני המשפה מוזמנים להחליף בגדים במהלך הצילומים, להביא אביזרים שונים מהבית כדי להפיק תמונות מעניינות ומקוריות, וכמובן שאפשר להצטלם עם ההורים הנרגשים שממתינים גם הם לחתונה העומדת לחול בעוד מספר ימים.

כדאי לדעת כי צילומי המשפחה לפני החתונה מהווים רק את יריית הפתיחה לעוד צילומים רבים בהמשך החיים המשותפים של בני הזוג, ולמעשה מתחילה מסורת ארוכת שנים עם צוות הסטודיו שמלווה את בני הזוג בכל הרגעים החשובים בחייהם. כך לדוגמה כאשר המשפחה מתרחבת ותינוק חדש מצטרף, הזוג הצעיר מגיע עם הפעוט לצילום משפחתי נוסף, וכך הלאה. לאורך השנים האלבום המשפחתי הולך וגדל, ונהנים מאוסף צילומים מרהיב וייחודי. בבוא היום הילדים והנכדים ישמחו לעיין באלבום המעניין ולצפות בתמונות של משפחתם האהובה.

מצגת תמונות מעניינת ביום החתונה

כאמור, את התמונות היפות ביותר שצולמו בסטודיו ניתן להקרין על מסכי הענק ביום החתונה, כחלק מהתפאורה, וזו גם אפשרות להעניק לאורחים באירוע הזדמנות להכיר טוב יותר את החתן והכלה, את הוריהם ואת בני משפחתם. ניתן לאגד את הצילומים המרשימים למצגת מקורית אותה אפשר להקרין באירוע, לפני או אחרי החופה. כמו כן, צילומי משפחה בסטודיו מאפשרים לקבל את התמונות כקובץ דיגיטלי וכך אפשר לשלוח את הצילומים היפים לחברים ולקרובי משפחה שגרים בחו"ל, להעלות לפייסבוק ולאינסטגרם וכיוצא בזה.

יש לזכור כי הצילומים בסטודיו הם קודם כל חוויה מרגשת וייחודית, ולמעשה מתחילים להרכיב את הפאזל המשפחתי, וליהנות ממסורת ארוכת טווח ומבילוי משפחתי מהנה ומגבש בכל פעם מחדש. חשוב לבחור סטודיו מקצועי המתמחה בצילום משפחות שמציע צילומים אמנותיים וקסומים שמעלים חיוך רחב בכל פעם שמביטים בהם. 


שתף: