צילומי Save The Date

למרות שהזמנות לחתונה הנתלות עם מגנטים על המקרר הן התזכורת הטובה ביותר לאירוע, ישנה עוד דרך מצוינת לעשות זאת: למצוא צלם חתונות ולבקש ממנו לעשות לכם צילומי Save The Date. צילומים אלה כוללים את בני הזוג מציגים את תאריך החתונה שלהם. לאחר מכן ניתן לפרסם אותם בפייסבוק או אפילו להדפיס אותם ולשלוח כמגנט קטן ביחד עם ההזמנות לחתונה.

שלבו זאת עם צילומי זוגיות

הזמנת שירות צלמי אירועים מעבר ליום החתונה כולל תשלום נוסף על יום צילום ולכן לא כל הזוגות עושים זאת. אין כל סיבה להזמין צלם אירועים בשביל כמה תמונות של סייב דה דייט.  ולכן אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם זוגות מזמינים צלם ליום צילומים מקדים,  1-2  חודשים לפני החתונה, על מנת לעשות צילומי זוגיות. מה עושים עם הצילומים הללו? מקרינים אותם על גבי מסך לבן בגן האירועים ושומרים אותם למזכרת. כמובן שאפשר לשלב אותם גם באלבום החתונה. אז נצלו את ההזדמנות של צילומי Save The Date  בהזדמנות זו.

רעיונות לצילומי סייב דה דייט

מספרים מקרטון או פלסטיק -  אפשר למצוא מספרים בכל מיני חניות כלי כתיבה או ציוד רלוונטי ולרכוש אותם. אפשר גם להכין את המספרים מקרטון ולהחזיק אותם ביד בזמן הצילומים. אפשר למקם אותם מאחוריכם או לפניכם.

חולצות מודפסות – להדפיס את המילים Save The Date עם התאריך על טי-שרט אותה ילבש החתן. לרוב צילומי זוגיות מסוג זה כוללים את הכלה לבושה בשמלה לבנה ואת החתן בחולצה מכופתרת, ובכל זאת, אפשר להשתמש בחולצת טי לכמה רגעים.

פוטושופ -  תנו לדמיון להשתולל. אפשר להפוך את עצמכם לגמדים בממלכת הענקים. כלומר להפוך את המספרים לגדולים מאוד. לשם כך כדאי לעבוד עם גרפיקאי מקצוע על מנת שזה לא יראה חובבני.

כרזה של סרט – להצטלם בפוזה של זוג מאוהב בסרט רומנטי ולעצב את הכל כאילו מדובר בפוסטר. זה יכול להיות חיקוי של סרט ידוע, או המצאה של סרט שלא קיים. 

וידאו -  לא חייבים להשתמש דווקא בתמונות סטילס לצילומי Save The Date. אפשר לצלם וידאו קצר. אומנם זה דורש השקעה, אבל זה בהחלט יכול להיות מעניין. זאת יכולה להיות אנימציית סטופ מושן. אפשר אפילו לפנות לסטודיו לצילום ולבקש מהם להפיק בעבורכם סרטון אנימציה קצר.

עשו זאת בעצכם

אין לכם תקציב ליום צילומים נוסף? ישנה דרך קלה, פשוטה ויעילה אם כי לא ממש מקורית. להזמין חבר, להתלבש יפה ולהגיע לחוף הים. שם פשוט ציירו את תאריך החתונה שלכם על החול ובקשו ממנו לצלם אתכם.

מתי כדאי לפרסם את הצילומים בפייסבוק?

אל תעשו זאת מוקדם מידי ובטח לא לפני שיש לכם תאריך סופי לחתונה. אפשר לפרסם את הצילומים בהזדמנות הבאות.

1. מיד לאחר שחתמתם על חוזה עם נציג גן אירועים במרכז. כאן לא צריך עבודה של צלם חתונות מקצועי. מספיק להכין טיזר פשוט.

2. חודש לפני האירוע.