צלם חתונות אומנותי

3 סשנים אפשריים של צילום חתונות אומנותי

רגע לפני שאתם מוצאים צלם לחתונה כדאי שתכירו את האופציות המקובלות כיום לצילומים לקראת האירוע ובמהלכו:

  1. צילומי זוגיות או טראש דה דראס  - צילומים אלו נעשים לפני החתונה. אלה צילומים כיפיים יותר ומשוחררים. בעזרת צלם טוב ניתן להשיג עבודה מאוד ייחודית ומעניינת. הסוד להצלחה הוא לא רק הצלם אלא בחירת לוקיישנים מקוריים. רבים מצטלמים בים, אבל אפשר למצוא עוד הרבה מקומית מעניינים ופוטוגניים. הזוג ישתמש בתמונות אלה להקרנה על מסך בזמן החתונה.
  2. צילומי חוץ ביום החתונה -  לאחר שהכלה מסיימת את כל ההכנות, החתן מגיע לסלון כלות. צלם חתונות אומנותי מגיע קצת לפני החתן ולקראת סיום ההכנות ומשם הוא מתחיל לצלם. צילומי החוץ הם רשמיים יותר כי החתן והכלה לבושים בבגדים שבהם יהיו בחתונה, אבל גם במקרה הזה, צלם חתונות אמנותי יכול ליצור תמונות נהדרות שיכנסו לאלבום.
  3. החתונה עצמה -  וכאן באמת צריך כישרון ועין יוצאת מן הכלל על מנת לתפוס רגעים אמיתיים תוך האירוע ולהפוך אותם לאמנותיים. כאן חופש הבימוי של הצלם הוא קטן עד לא קיים ולכן רק צלמי אירועים איכותיים יכולים להפיק.

הדרך הטובה ביותר לבחור צלם חתונות אומנותי

מבחן התוצאה היא הדרך היעילה ביותר. פשוט צפו באלבומי החתונות שהוא צילם גם באתר וגם בדף הפייסבוק שלו. כך תוכלו להבין בקלות האם מדובר בעוד צלם לחתונה שעושה עבודה טובה אך רגילה, או באמת צלם אמנותי עם כישרון יוצא דופן. קחו בחשבון שעבודה איכותית אינה תמיד משמעותה מחיר מטורף. כך, צלמים כאלה עולים יותר אבל התמורה שהם מספקים היא בהתאם. כך יהיה לכם אלבום חתונה נהדר ובלתי נשכח.