צלם לחתונה קטנה
שתף:

בשעה טובה אתם מתחתנים ומכיוון שאתם עושים אירוע צנוע החלטתם לחפש צלם לחתונה קטנה. באתר מאורסים תמצאו רשימת צלמים לחתונה במחירים נוחים ומשתלמים. אנו מציגים דילים מכל הסוגים לחתונה כולל צלמי סטילס, וידאו וגם צילום מגנטים. אז רגע לפני שאתם חוגגים את האירוע המשמח - להלן כמה טיפים שכדאי לכן לדעת.


>>> רשימת צלמי חתונות קטנות


כדאי להזמין שירות הכולל 2 צלמי סטילס

בין אם מדובר בחתונה של 150 איש , 300 או 800 - תמיד רצוי שיהיו שני צלמי סטילס. בחתונות דברים מתרחשים במקביל בכמה מוקדים. כך יהיה באפשרותכם להשיג תצלומים של אותו הרגע בתוך החופה וגם מחוץ לחופה כלומר לצלם את הבעות הקהל. כמו כן ישנם עוד אירועים שמתרחשים במקביל: אורחים מגיעים לחתונה וטועמים אוכל והזוג מסתובב ביניהם במקומות אחרים באותו גן אירועים בשרון או אולם. כמו כן, כאשר מזמינים 2 ולא רק צלם לחתונה קטנה שעובד לבדו - אפשר להשיג כמה רגעים מזוויות שונות מה שמאפשר בחירה גדולה יותר לאלבום החתונה. דבר נוסף: אורחים ניגשים מידי פעם לצלמים ומבקשים להצטלם. כאשר ישנו רק צלם אחד, זה עלול ליצור אי נוחות.

צלם לחתונה קטנה בוחרים מהסוף

מה זאת אומרת? מתחילים מהמוצרים הסופיים:

  1. התמונות עצמן – בדקו כמה שיותר גלריות גם בפייסבוק שלו וגם באתר. כך תוכלו להבין מה הסגנון שלו והאם העבודה שלו בכלל מתאימה לטעמכם.
  2. אלבום התמונות - צלמי חתונות עובדים עם גרפיקאים שאחראים על סידור התמונות כמו גם עם בתי דפוס שמדפיסים את האלבום. לכן צריך לבדוק גם את איכות ההדפסה כמו גם עד כמה הגרפיקאית מוכשרת בעימוד התמונות. כמובן שכל זוג עושה תיקונים לסידורים, אבל ככל שהגרפיקאית איכותית יותר, כך יהיה עליכם לעשות פחות תיקונים וכך אתם תקבלו את האלבום מוקדם יותר.

ביטוחי צד ג

מצב לא נעים שיכול לקרות: יש לכם חבר שהוא צלם חתונות או שאתם מכירים צלם שעבד בחתונה של חברים שלכם. אהבתם אתה העבודות שלו והחלטתם לסכם אתו בעל פה ולשכור את שירותיו בתור צלם לחתונה קטנה. לאחר מכן בחרתם גן אירועים במרכז ושם אמרו לכם בפירוש שהם מכניסים לכותלי הגן אך ורק ספקים שיש להם ביטוח צד ג'. ואז מסתבר שלצלם שלכם אין ביטוח כזה ולכן אי אפשר לשכור את שירותיו. לכן עליכם לברר מבעוד מועד מהם התנאים של האולם לגבי ספקים בכדי שלא ליצור אי נעימויות מסוג זה.

 


שתף: