צלם מגנטים לאירועים

 

כולם אוהבים להצטלם, ולא רק בשל הנטיה האנושית לשכוח דברים, אלה גם משום שתמונות הן המזכרת היחידה שנשארת בידנו אחרי האירוע ומאפשרת לנו להיזכר ברגעים המרגשים של החתונה. רוב האורחים הולכים לחתונה כמה פעמים בשנה, ובסופו של דבר לא ממש זוכרים מה היה באירוע. אתם, כמארגני החתונה שלכם, משקיעים מחשבות רבות וזמן רב על מנת לתכנן את האירוע עד לפרט האחרון. החופה, השולחנות המעוצבים ואטרקציות נוספות בחתונה שלכם, הם דברים בעלי משמעות גדולה עבורכם, וודאי תרצו להנציח אותם בתמונות עם המומזנים שלכם. בדיוק לצורך כך מזמינים צלם מגנטים לאירועים קטנים אשר מתעד את הרגעים הקסומים ומחלק את הזכרונות בצורת מגנטים לחתונה.

>>> רשימת דילים בנושא מגנטים לאירועים

מהו דפוס עבודתו של צלם מגנטים לאירועים?

לרוב הצלם מגיע כחצי שעה לפני האירוע. הוא מקים את עמדתו ומכין ציוד מקצועי. לעיתים, כאשר מדובר באירוע גדול עם מאות מוזמנים מגיע צוות המורכב מלפחות צלם אחד ומפיק מגנטים, ובחגיגות מצומצמות צלם מגנטים לאירועים קטנים היא האופציה המתאימה עבורכם. במהלך הערב הצלם מתעד את האורחים נהנים ורוקדים ומפיק את המגנטים על המקום. הוא תמיד זמין לבקשות האורחים ובד"כ מתחיל במשימתו כבר בקבלת הפנים, ממשיך לחופה ומשם למרכז של רחבת הריקודים בחיפוש אחר האורח שחפץ בתמונת מגנט. המגנטים מופקים בסטים בהפרש של חצי שעה לערך ומחכים לבעליהם במהלך הערב. האם המגנט יהיה עם למינציה או ללא, והאם התמונות תודפסנה במסגרת מעוצבת תלוי בהסכם שלכם עם צלם לחתונה.

צלם מגנטים לחתונה קטנה

אחת השאלות הנפוצות בקרב זוגות מתחתנים המתכננים אירוע קטן היא האם יש מינימום של משתתפים להזמנת מגנטים לאירוע? והתשובה היא כי ניתן להזמין צלם מגנטים לפי מספר מוזמנים שיגיעו לחתונה, גם כאשר מדובר בחתונה קטנה, פשוט חשוב להשוות את המחירים בין ספקי שירות שונים מכיוון שיכול להיות פער גדול מאוד בין מחיר צלם מגנטים אחד למשנהו. דווקא בחתונות קטנות ישנה אינטרקציה טובה יותר בין הצלם למצולמים ומופגן יחס אישי יותר. לכן צלם מגנטים לאירועים קטנים מפיק תוצאות טובות יותר. בנוסף כל אורח יוכל לקבל יותר מגנטים עם תמונתם האישית. אירוע קטן אינו מעיד בהכרח על הרצון לחסוך, אלה פשוט השאיפה להזמין את האנשים הקרובים ביותר, לכן איכות השירותים המסופקים אינה צריכה להיפגע מכך ותוצאות הצילום צריכות להיות מקצועיות ואיכותיות כיאה לאירוע גדול.

סוגי מגנטים

קיימים שלל סוגים של מגנטים בשוק בדרגות איכות שונות. כדאי לוודא כי המגנטים שאתם מזמינים עומדים בציפיות האיכות שלכם. בקשו מהחברה דגימה של מגנט ובחנו אותו מבחינת האיכות. האם בזמן הקיפול התמונה נפגמת? האם קצוות המגנט ניזוקו? ועוד. בנוסף השוק מציע מגנטים בצורות שונות ובגדלים שונים, החל במגנטים בצורת מלבן וכלה במגנטים בצורת כוכבים. הגודל הסטנדרטי לתמונת מגנט הינו 7 ס"מ על 5 ס"מ, אך כמובן ניתן להזמין בכל גודל. פרמטר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא ציפוי בשכבת למינציה. למינציה היא למעשה שכבת מגן על התמצלםונה המאריכה את תוחלת החיים שלה ומבטיחה תמונה שמורה במראה איכותי לאורך שנים.