קבלת פנים מיוחדת לחתונה

ככל שהשנים עוברות כך יותר ויותר זוגות מתחתנים מעדיפים להיות נוכחים בקבלת הפנים במקום להיחשף מול האורחים בפעם הראשונה למוזמנים במעמד החופה. יש בכך יתרונות רבים. זה עוזר לשחרר לחצים לקראת מעמד החופה בפרט והמשך החתונה בכלל. כמו כן,  זוהי הזדמנות לשוחח עם מוזמנים שלא ראיתם זמן רב ולא בטוח שיהיה לכם מספיק זמן לדבר איתם במהלך החתונה עצמה. כמו כן, קבלת הפנים יכולה להיות פרק זמן הרבה יותר מעניין עם מוסיפים לו כמה דברים.

להקות או נגנים – כנרית, נגן סקסופון או אפילו להקת זמרים ומנגנים שירים שקטים בזמן הזה בהחלט תהווה אטרקציה לחתונה בפני עצמה. כדאי לשקול הזמנה של מוזיקאים לקבלת הפנים ולא רק למסיבה עצמה של החתונה. כמו כן, הם יכולים ללוות אתכם לחופה עם מוזיקה חיה ולהפוך את המאמר למרגש במיוחד.

אמנים – קוסמים שעושים קסמי קלוז-אפ ומבדרים גם את הילדים וגם את המבוגרים זאת אופציה נהדרת שלא מתאימה רק לבר מצווה. הולכי קביים, פסלים חיים ואמני מיצג אחרים יכולים גם הם להפוך את החתונה שלהם לנהדרת. מתכננים חתונה בטבע בסגנון "היער הקסום"? אפשר להזמין אמנים שיהיו למעשה פיות ויהפכו את האווירה באירוע שלכם למיוחדת מאוד. קבלת פנים מיוחדת לחתונה לא צריכה להיות סיפור יקר, השווה מחירים ותבדקו מה מתאים לתקציב שקבעתם מראש.

דקורציה -  אזור קבלת הפנים יכול להיות שונה מאולם לאולם, מגן לגן כמו גם מעונה לעונה. לכן אם אתם עושים חתונת קונספט כדאי גם לקשט את האזור בהתאם לסגנון. קישורים על עצים יכולים להיות מאוד יעילים. כמובן שחשוב לנצל את השטח וגם לבדוק גם בהתאם למזג האוויר. אפשר למשל גופי תאורה במקומות שונים ולא רק מאחורי החופה ועוד, לתלות קישורים על עצים ועוד. כדאי להתייעץ עם מפיקת אירועים בנושא.

אזורי ישיבה מיוחדים – אטרקציות לאירועים כמו פינות ישיבה מיוחדות יכולות להשתלב נהדר  במסגרת קבלת פנים מיוחדת לחתונה. למשל אזור של שטיחים, פופים ונרגילות זאת בהחלט אטרקציה נהדרת לאירוע.

עגלת פרחים לחתונה – ישנם אטרקציות שאפשר לתזמן כבר לשלב קבלת הפנים ובמקרה הזה אפשר לפרק את האטרקציה לשני חלקים. חלק בקבלת פנים וחלק במהלך המסיבה עצמה. דוכן שזירת פרחים לחתונה זאת בהחלט אופציה שכדאי לשקול לעשות בה שימוש באירוע. תתייעצו אם מפעילים האטרקציה לבדיקת האופציה הנוחה ביותר בעבורכם.

טיפ: קחו בחשבון שלפעמים המוזמנים מגיעים ממש לקראת החופה או במהלכה. תדאגו שמי שאחראי על ההושבה נמצא שם גם בשלבים המאורחים של קבלת הפנים וגם בזמן החופה עצמה כדי שלא יקרה מצב שאורחים מגיעים לחתונה מבלי שהם יודעים היכן הם צריכים לשבת. זה יכול להיות מצב לא נעים בעבורם. זה קורה לא אחת בחתונות. בזמן קבלת הפנים כל אורח אמור לדעת היכן הוא יושב במידה והוא שכח או לא הספיק לברר ביד עם כניסתו לגן אירועים.