שלטים לחתונה לצילומים

את השלטים לחתונה ניתן להניח בכל מקום. הם תופסים הרבה תשומת לב מצד המוזמנים, משדרגים את הצילומים ויכולים להישאר למזכרת גם לאחר האירוע. ניתן להשתמש בשלטי חתונה כמזכרת מיום הכי יפה בחיים ולשלב אותם בעיצוב הבית. את השלטים ניתן לשלב בכל מני מקומות גם לפני החתונה. לדוגמה, ניתן להכין שלט Save The Date ולשלב אותו בגב הרכב. זה יעצים את ההתרגשות לקראת האירוע הגדול וישמש כתזכורת למוזמנים שלכם על מועד החתונה. אז, לא חשוב מתי ואיפה תרצו לשלב את השלטים, מה שבטוח, כי הם הולכים להוסיף הרבה קסם לתמונות החתונה שלכם.

שלטים Save The Date

אין זוג שלא נכנס להתרגשות סוחפת ביום החתונה. כל כך הרבה זמן חיכיתם ליום הזה, וכשהוא מגיע סוף סוף, לעיתים קרובות נקלעים למצבים של בלבול ולחץ. הרי צריך להיראות מושלם, לעשות תסרוקת ללא דופי, להתאפר בצורה נכונה, להספיק לצלם תמונות איכותיות ומקוריות ולא לאחר לטקס החופה שלכם. על מנת להפחית את רמות הלחץ, לפחות במידה מסוימת, הרבה זוגות מחליטים לערוך סדרת צילומים כמה ימים לפני החתונה, וביום הגדול להשלים את הצילומים במקומות נוספים. שלטים Save The Date עם תאריך החתונה יישמרו לעוד הרבה שנים ויוסיפו ייחודיות וגיוון לתמונות החתונה. תוכלו להצטלם עם השלטים בחיק הטבע, עם האהובים שלכם או לצלם תמונות אווירה עם השלטים.

שלטים למסיבת הרווקות

איזו מזכרת נהדרת זו להצטלם עם החברות הטובות ושלטים שמעבירים מסרים! הכנת שלטים למסיבת הרווקות היא חוויה בלתי נשכחת בפני עצמה. תוכלו להשיג שילוט בהכנה עצמית או לייצר אותו בבית דפוס בעיצוב אישי. במידה והתקציב שלכם לא מאפשר להפיק שילוט מקצועי ומעוצב, תוכלו לרכוש לוח גיר ולהשתמש בו מספר פעמים. רעיון נחמד לשימוש בשילוט במסיבת הרווקות הוא לכתוב את סיפור ההיכרות בין החתן והכלה על גבי מספר שלטים ולהצטלם כאשר החברות הטובות של הכלה מחזיקות בשלטים כתובים. אין ספק כי שימוש באביזר כמו זה ישדרג את התמונות שלכם בצורה משמעותית ויוסיף את השיק לאלבום החתונה שלכם. נכון שזה דורש מכם השקעת משאבים נוספת וחשיבה עמוקה יותר אך התמורה שתקבלו גדולה וגם תקבלו תמונות חתונה מקוריות יותר ופוטוגניות.

שלטי אווירה

האווירה ביום החתונה, היא החלק הבלתי נשכח מיום מרגש זה. צילומי אווירה יפים שווה לשלב בתוך אלבום החתונה שלכם. להעצמת האווירה ביום החתונה תוכלו להשתמש בשלטי אווירה הכוללים משפטי אהבה או ציטוטים מרגשים כגון "איתך באש ובמים", "אלף כוכבים יצירו לי את דמותך", "הגעתי לגן עדן ומצאתי אותך", "והם חיו באושר ועושר" וכיו"ב. רצוי להתאים את תוכן השלטים לקונספט העיצובי של האירוע. לחתונה כפרית יתאימו שלטים בסגנון אורבני העשויים עץ טבעי, לחתונה קלאסית ניתן ליצור שלטים עם ציטוטים רומנטיים ולשלב אותם בטקס הנישואין. שלטי אווירה לא חייבים להיות יקרים. ניתן להכין שלט לבד באמצעות קרש עץ, נייר קרטון או בריסטול. גם שילוט בעיצוב הכי פשוט יבצע את מלאכתו וייצור אווירה קסומה ורומנטית במהלך האירוע.

שלטים לחתונה הם לא עוד אביזר לעיצוב האירוע. השילוט מעביר מסרים והופך את האירוע למיוחד ובלתי נשכח באמצעות הוספת קסם ואהבה לתוך צילומי החתונה. אחרי האירוע תיהנו לדפדף בין דפי האלבום ולהיזכר בכל הרגעים היפים שחוויתם עם האורחים שלכם ועם האנשים שהכי קרובים ללבכם.

 

נכתב ע"י קטי ניימרק

באדיבות: בית דפוס גרףאור ירושלים