תקליטנים טובים לחתונה

זוגות רבים תוהים מיהו הספק הראשון שעליהם לבחור לאחר שמצאו גן אירועים במרכז או בשרון. האמת היא שכדאי להתחיל לאתר תקליטן לאירועים כמה שיותר זמן מראש. הטובים והעסוקים שבהם יכולים להיות תפוסים כמה חודשים קדימה ולכן חצי שנה מראש זה הזמן שצריך לבדוק את הזמינות שלהם.

איך יודעים שהתקליטן שאתם עומדים לבחור בו הוא טוב?

גישה - כמו שהתאהבתם בבן או בת הזוג שלכם, כך אתם צריכים למצוא את מה שמדליק אתכם אצל התקליטן. זה יכול להיות המידע בכרטיס העסק או האתר שלו, כלומר משפט אחד שמראה על הפילוסופיה שלו על הדרך בה צריך להתנהג באירוע או לתקלט. כמובן שלניסיון יש משמעות רבה אבל תקליטנים טובים לחתונה צריכים להביא ערך מוסף משלהם.

מקצועיות - זה נכון שתקליטן צריך להיות בעל ניסיון רב. הרי תקלוט בחתונות, שונה בתכלית מתקלוט בנסיבות אחרות. הרי מדובר באירוע קצר יותר ממסיבה במועדון וגם אירוע שבו יש אורחים מכל הגילאים כך שצריך לדאוג לרחבה מלאה. המקצועיות לא באה לידי ביטוי בכך שאותו דיג'יי לחתונה עושה את הכל בעצמו. להפך עליו להכיר אתכם, את המשפחה שלכם, את הטעם המוזיקלי ואת סוג הקהל שלכם לעומק כדי לדעת כיצד להתאים את המוזיקה לאירוע. לכן אתם צריכים לוודא שהוא נותן לכם שיעורי בית כמו גם שיש פגישה מעמיקה של כמה שעות כשבוע לפני האירוע. במהלך פגישה זו בו יתבצע דיון על המוזיקה.

שבירת מיתוס: תקליטנים טובים לחתונה לא בוחרים בהכרח לפי התרשמות מחתונות של אחרים

זוגות רבים נדלקים על תקליטן שהם ראו בחתונה מסוימת בזכות המוזיקה שהוא ניגן. חשוב להבין: ניסיון מסוג זה, לא מבטיח שבדיוק אותה המוזיקה תתנגן באירוע שלכם. אם תקליטן מנגן בדיוק את אותם השירים בכל האירועים – יכול להיות מאוד שמדובר בספק לא ממש מקצועי. כאמור, עליו להתאים את המוזיקה לקהל, בדיוק כמו שצוין בסעיף הקודם, כי מה שיכול לעבוד נהדר בחתונה אחת, יכול להיות כישלון מוחלט בחתונה אחרת. זה נכון שיש שירים שמתנגנים בכל החתונות, אבל בכל זאת, צריכה להיות התאמה לקהל. לא אחת קורה שחלק מהאורחים מרגישים שלא בנוח על הרחבה כאשר כל המוזיקה מתרכזת ברובה סביב ז'אנר אחד בלבד. לכן המוזיקה צריכה להיות מחושבת לא רק לפי הזוג אלה לפי כל הקהל.