10 טיפים לגבי שמלות כלה

 

1.נוחות חשובה כמו נראות: חשוב מאד שתזכרי ששמלת הכלה שלך הולכת ללוות אותך כבר משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הקטנות של הלילה. על כן, השמלה שתבחרי חייבת להיות נוחה ונעימה לך. כלה נינוחה היא כלה שנוח לה.

2.אין צורך בשתי שמלות: האם כדי להתחתן יש צורך בשני אולמות אירועים במרכז? לא. על כן, גם אינך צריכה שתי שמלות כדי להתחתן. כיום לא מעט כלות בוחרות להחליף מלתחה לאורך האירוע, אך מדובר על אקסטרה בלבד, ולא על טון שלט שצריך להיצמד אליו.

3.שמלה ביד שנייה? לא תמיד כדאי: מכירות יד שנייה כיום נמצאות חביבות על לא מעט בנות, אך כשזה מגיע אל שמלת הכלה שלך, לכי על שמלה שלא עברה ידיים זרות על מנת שתוכלי ליהנות מאפקט הטוהר וההתחלה החדשה המלווים את אירוע החתונה שלך.

4.מכירות חיסול? כדאי מאד: אז אולי שמלת כלה מיד שנייה לא מומלצת במיוחד, אך מכירות חיסול דווקא כן. בפגישות שלכם עם גני אירועים במרכז הציגו בפניכם דרכים להוזיל את האירוע, וכך בדיוק עם שמלת הכלה. מכירות החיסול מאפשרות לך ליהנות מדגמי מעצבים מעונות קודמות במחירים מפתיעים במיוחד!

5.לצד מעצבים גם ישנן תופרות: שמלת החלומות שלך לא נמצאת בהכרח אצל מעצב, אלא אולי גם אצל תופרת פרטית. ישנן תופרות שיכולות לעצב ולתפור לך את שמלת החלומות שלך. כדאי לבדוק גם אפשרות זאת.

6.לכי רחוק עם השמלה שלך: חלמת תמיד על דגם מסוים של שמלת כלה? לכי על זה! כפי שיש לך הזדמנות אחת לחגוג חתונה במרכז, כך גם יש לך הזדמנות אחת ללבוש את שמלת הכלה שלך. זה הרגע שלך להגשים את החלום הגדול.

7.קחי בחשבון את עונת האירוע: חשוב מאד להציג בפני המעצב שתעבדי איתו את עונת האירוע שלך. כך יהיה ניתן להתאים לך שמלה שהולמת את העונה. לא תרצי להזיע עם שמלה בעלת שכבות רבות בקיץ או לקפוא מקור בחורף עם שמלה דקה מאד.

8.שמלה לבנה? יש לכן עוד אפשרויות: אז עם איזו שמלה תגיעי אל אולם אירועים במרכז? אם פעם כל הכלות הרגישו מחוייבות ללבוש שמלה לבנה בלבד, הרי שכיום לא מעטות אלו שלובשות שמלות בצבעים אחרים בגוונים בהירים.

9.שמלה לא חייבת להיות יקרה; האם שמלת כלה חייבת להיות בהכרח שמלה יקרה? ממש לא. בטח לא כיום כשיש אינספור אפשרויות של מעצבים, תופרות, מכירות חיסול ומבצעים ממוקדים. ישנה תחרות בענף השמלות ומי שיוצאת נשכרת מכך היא רק את.

10.את והשמלה – הפנים של האירוע: בערב הגדול, יגיעו כל האורחים אל גן אירועים במרכז לחגוג איתכם את האירוע הגדול שלכם. אפשר לומר זאת בביטחון כי את והשמלה תהיו הפנים של האירוע. על כן, השקיעי בשמלה שתמיד חלמת עליה, והמחמאות לא יפסיקו להגיע.