5 טיפים להפקת חתונה מושלמת

1. הרשו לעצמכם לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם

דמיינו את החתונה שלכם לפני שאתם ניגשים לשלב הביצוע. אל תשמעו לאף אחד, פשוט תארו לעצמכם את חתונת חלומותיכם. לחלום מותר. בשלב מקדים זה התמקדו בתמונה הכללית ולא בפרטים כגון הוצאות כלכליות ובזבוזים, תכנון האירוע, רשימת מוזמנים ועוד. תחשבו היכן הייתם רוצים לערוך את היום הכי חשוב בחייכם. האם תרצו חתונה עם אלפי מוזמנים או חתונה אינטימית עם משפחה וחברים קרובים. האם תרצו לחגוג חתונה באולם אירועים או מחוץ לכותלי הבניין? האם תרצו לערוך חתונה בסגנון קלסי? מודרני? וינטג'? רומנטי? באיזה עונה אתם רוצים לחגוג את האירוע? בקיץ? בחורף? הרשו לעצמכם לקבל תשובות על כל השאלות בעת שאתם חולמים על אירוע מושלם, זה יקל עליכם בצורה משמעותית על ארגון החתונה בהמשך.

2. צאו למסע סיור מוחות לפיתוח רעיונות לחתונה

על מנת לבצע סיור מוחות פורה ויעיל כדי להיאזר בלוח שעם ונעצים ללוח. ניתן להצטייד בנעצים שקופים או צבעוניים. אם לא מוצאים לוח שעם ניתן לקנות לוח מחיק עם מצבעים. הלוח מאפשר לכם לתעד את כל הפעולות שברצונכם לעשות לקראת ארגון החתונה. קל מאוד לתכנן את האירוע באמצעות לוח שעם או לוח מחיק שמאפשר לגייס את כל הרעיונות שלכם ולהגיר ולהתוות אסטרטגיה שתספק קווים מנחים לארגון החתונה. שימוש בלוח שעם יסייע לכם ליצור סקיצה לחתונה ולראות את התמונה הגדולה, מה שיקל בצורה משמעותית על ארגון החתונה ויעשה סדר בביצוע משימות להפקת חתונה מושלמת.

3. בנית סטייל אישי

כל זוג שמתחתן  צריך למצוא סטייל אישי. חלק מהזוגות אוהבים להפיק חתונה בסגנון קלסי. בחתונה קלסית הגברים נוהגים להגיע בחליפות מחויטות ונשים מגיעות בשמלות ערב אלגנטיות. בחתונה קלסית מתנגנת מוסיקה קלסית שהיא  "אמנותית" יותר, והיא שונה מסגנונות המוסיקה האחרים בעיקר בשיטת התיווי הייחודית שלה. השולחנות מקושטים בצורה אלגנטית כאשר אין שום דבר מיותר בעיצובם. זוגות צעירים אחרים ירצו להפיק חתונה רומנטית, בה הכלה מגלמת את דמותה של הסינדרלה עם שמלת  כלולות לבנה עטורה במלמלות. האפקטים המרשימים בחתונה מגבירים עוד יותר את האווירה  הרומנטית השוררת באולם. חשוב להיצמד לסטייל האישי שקובעים החתן והכלה בשלבים המוקדמים של ארגון החתונה. הרציפות בעיצוב האולם, בבחירת שמלת הלכה וחליפת החתן, השירים, הפעלולים ועוד, מעצימים את התחושה הרומנטית במרחב האווירי של החתונה.

4. בחירת פלטת הצבעים לחתונה

הצבעים בחתונה הם אלמנט קריטי בכל מה שקשור לעיצוב החתונה. ככל שתתקדמו בתהליך ארגון החתונה כך תיחשפו ליותר פרטים עליכם לתת עליהם את הדעת בנוגע לעיצוב שלהם. הצבעים של החתונה יהיו בכל מקום החל במפיות על השולחן וכלה בשמלת כלה. לרוב, בוחרים בצבע דומיננטי אחד לחתונה, שייתן את הטון לאווירה. סידור נכון של הצבעים יתרום למראה מושלם של החתונה. הקפידו שההזמנות יתאימו לסידורי שולחן שיתאימו לפתקי ההושבה וכו'. אירוע אישי כמו חתונה צריך לשקף אתכם כזוג, כולל סטייל אישי. הצבעים שמשקפים אתכם יכולים להיות בכל מקום: הבגדים שאתם לובשים, הצבעים בבית, הצבעים החזקים במשרד שלכם ועוד. חפשו את הצבעים להשראה והתאימו אותם למקום שבחרתם להתחתן בו.

5. עיצוב הזמנות לחתונה

אחרי שהחלטתם מה יהיו הצבעים של החתונה ומה יהיה הסגנון של החתונה, ניתן לגשת לעיצוב הזמנות לחתונה. הקפידו להתאים את עיצוב ההזמנות לעיצוב הכולל של האירוע. קיימים עיצובים רבים להזמנות. רצוי שסגנון של עיצוב ההזמנה יהיה המשכי לקווי העיצוב של האירוע כולו. אם הזוג שמתחתן חוגג חתונה בסגנון וינטג', חשוב שהזמנות לחתונה יהיו באותו סגנון, ולחתונה יוקרתית מומלץ להפיק הזמנות בחריטה בלייזר או הזמנות מתקפלות או בכל עיצוב אחר המשדר יוקרה.
 
נכתב ע"י קטי ניימרק
באדיבות: גרףאור ירושלים