מתופפים ושופרות

הגעתם לקטגורית מתופפים ושופרות אתר מאורסים, כאן תוכלו למצוא מגוון דילים של מתופפים או שופרות לאירועים שישדרגו לכם את האירוע!

ספקים בקטגוריה

דילים בקטגוריה

קולאז הפקות
(6)
הוספה למועדפים
טוען...
קרדו דיגיטל
(0)
הוספה למועדפים
אטרקציות לחתונה מושלמת
(30)
הוספה למועדפים
אטרקציות לחתונה מושלמת
(30)
הוספה למועדפים

בחירת מתופפים ונגני שופר לחתונה

מעגל מתופפים לחתונה או שופר לחתונה הם כבר מראה נפוץ בימנו. השופר עם הזיקה היהודית, המתופפים עם זיקה לריקודים וכך קם לו שוק חדש בתעשיית החתונות המציע מעגלי תיפוף או שופרות שיעצימו לכם את האירוע. באתר מאורסים ריכזנו עבורכם את מיטב המתופפים ואנשי השופרות בקטגוריה אחת ומלאה בדילים שיוזילו לכם את העלויות. עברו בין הספקים השונים ובחרו בדיל העומד בתקציב ובאיכות שלכם.

פירטנו כאן מה בדיוק תקבלו ממעגל מתופפים ומשופרות. איך תדעו שהזמנתם את הספק הנכון וקצת טיפים שלא יזיקו שתדעו.

קצת שורשים: תוף הוא אחד מכלי הנגינה העתיקים ביותר. אפילו בחפירות ארכאולוגיות בארץ ישראל נמצאו צלליות אדם הנושאות תוף. אם זה אינו מספיק, האינדיאנים נהגו ונוהגים עד היום להקהיל את ההמון בעזרת התוף. שופר מקורו כבר בתנ"ך שם מסופר על מלחמות בהם תקעו בשופר כדי להבהיל את האויב. ככלל, שופר ביהדות מסמל רגעי פחד, מורא וקדושה.

מתופפים לחתונה, למה?

חסרים לכם אורחים: אם אתם חוששים מאירוע לא קצבי במיוחד ואתם רוצים להחיות אותו. מתופפים לחתונה היא דרך אידיאלית להעיר את הרחבה. האורחים שלכם יתקשו להישאר אדישים לקצב המיוחד, האותנטי ובעיקר מלא החיות מצד המתופפים עצמם. 

המסורת שלכם חשובה: בעדות מסוימות פשט המנהג לרקוד לצלילי דרבוקה וכלי תיפוף. אם רציתם לשמר את המסורת ולחבר בין מנהגי העבר והמנטליות בהווה, מעגל מתופפים יעשה את העבודה. מתופפים לחתונה מגיעים לרוב בלבוש המסורתי הכולל חלוק לבן וכובע מיוחד אך כלי התיפוף עדכניים ומותאמים לתאריך ולאווירה הישראלית.

טיפ: שופר לחתונה מגיע דווקא מהמקום הרוחני ואם רציתם קצת מסורת בחתונה, שופר הוא דרך מעולה לתרום להוד ולאווירה רוחנית וקדושה. שופר לחתונה עוצר לרגע את האירוע, מקבץ את כלל האורחים ומטעין את הערב בקדושה. זו גם הסיבה שלרוב מזמינים את השופר לחופה.

איך בוחרים מתופפים לחתונה?

תיק עבודות והמלצות: המבחן החשוב ביותר שתוכלו לבצע למתופפים, הוא לצפות בסרטי וידאו בהם הם מופיעים. תוכלו לראות אותם מתפקדים בזמן אמת ולבחון האם מתאימים לאופי האירוע שלכם. אל תתביישו לשאול חברים, משפחה ומכירם על המתופפים הפוטנציאלים. אם אין כאלו, בקשו המלצות מנותן השירות עצמו ובחנו אותן לעומק.

האם הם סימפטיים? הדגש החשוב ביותר במעגל מתופפים שהם יהיו שמחים. אם הם יופיעו בפנים כבויות או במידה והם אינם סימפטיים, כלי התיפוף לא ממש יעזרו. בפגישה פרונטלית תוכלו לאמוד את אופי המתופפים ולהבין האם הם מתאימים לאירוע שלכם. תוקע בשופר לעומתם, לא חייב להיות סימפטי ושמח. מספיק שיהיה לו את הגרון המתאים והשופר ייתקע כיאה.  

בצעו סקר שוק: כדי להגיע למחיר הנמוך ביותר בצעו סקר שוק מקיף. התקשרו למספר מתופפים לחתונה ובקשו הצעת מחיר. ישנם שפע של נותני שירות בתחום וכך תוכלו להגיע למחיר הנמוך ביותר. 

טיפ: בבחירת שופר לחתונה, וידאו בו הוא מופיע, אמור לפתור לכם כל ספק ביחס אליו. במידה והתוקע בשופר ייתן לכם וידאו לצפייה, תוכלו כבר להסיק כי מדובר בבעל מקצוע. בנוסף, כדאי שתאזינו היטב לתקיעה, לשמוע שהוא אינו נתקע באמצע  או אולי הוא תוקע בצרידות ובאופן לא מרטיט היאה לחתונה.

באתר מאורסים תוכלו למצוא את כל המתופפים לחתונה ובעלי השופרות. ריכזנו עבורכם את כולם, הוספנו להם את הדילים המיוחדים לנו כך שכעת תוכלו להזמין את הספק הרצוי עליכם, במחירים מיוחדים ובלי לוותר על האיכות והסגנון שלכם.