קיאק פירות I בר פירות לחתונה

ברוכים הבאים לקטגוריית בר פירות לחתונה של אתר מאורסים מאורסות. כאן תוכלו למצוא מבחר דילים שווים של קיאק פירות ובר פירות לחתונה. 

שם הספק:
טרופיק
קיאק פירות לחתונה באורך 3 מטרים, עם 50 קילו פירות העונה המובחרים, טרי ומרענן ברחבה לאחר מנה העיקרית . ניתן לקבל תוספת סושי פירות חינם!! משדרג את החתונה ומקפיץ את האירוע בכמה רמות!! 3. כניסת
שם הספק:
אוצר מתוק
בר פירות המוגש על עגלה טרופית יחודית באורך שני מטרים בתוך רחבת הריקודים. פירות מעוצבים בעיצובים יחודיים על גבי פלטות זכוכית. פירות מעוצבים על גבי עץ מעוצב. מגש קומות מעוצב. מנגל פירות. 2 זרי פירות. סלט פירות מפירות טריים כוסות/קערה. סושי פירות עם
שם הספק:
בר פירות לחתונות
בר סירות פירות לחתונה בעסקה הכוללת 2 כניסות לרחבה: כניסה ראשונה סירות במבוק עץ טיבעי באורך 1.80 מ' מלאים ב-30 ק"ג פירות עונה מפנקים וטריים . כניסה שנייה מבחר ארטיקים צבעוניים בטעמים שיפודי סוכריות גומי מתוקים.
שם הספק:
טופ אטרקציה
טופ אטרקציה בעסקת קיאק פירות לחתונה הכוללת: קיאק פירות באורך 3 מטרים הכולל 50 קילו פירות העונה מעוצבים. פירות טרופיים בשילוב פירות העונה. קיאק הפירות המביא איתו חוויה מרעננת לרחבת הריקודים.
שם הספק:
טרופיק
קיאק פירות לחתונה באורך 1.80 מטרים, עם 30 קילו פירות העונה המובחרים, טרי ומרענן ברחבה לאחר מנה העיקרית . ניתן לקבל תוספת סושי פירות חינם!! משדרג את החתונה ומקפיץ את האירוע בכמה רמות!! 3. כניסת
שם הספק:
Moment's - עמדות שזירה לאירועים
עמדת שזירה מעוצבת בסגנון וינטאז, קישוטי האורחים באקססוריז מפרחים חיים, קשתות, מסרקיות, דשיות, צמידים, לחצו לפרטים...
שם הספק:
Flower Me-שזירת פרחים לארועים
שוזרות מוכשרות שיקשטו את האורחים באקססוריז ותכשיטים מפרחים חיים לפרטים לחצו...
שם הספק:
מיטליס פול מון פארטי לאירועים
4 תותחי אולטרה לרחבה 1 בובת ענק זוהרת באולטרה עם לדים לרחבה 70 כובעי בלונים מעוצבים זוהרים באולטרה 50 בלוני אורז זוהרים לרחבה 2 ציירות פול מון מקצועיות 2 כובעים בלונים מעוצבים זוהרים באולטרה לחתן ולכלה
שם הספק:
צימני בלונים
צימני בלונים בעסקת בלונים לחתונה הכוללת: 80 כובעי בלונים כובעים מיוחדים לחן ולכלה. מסכות, פרצופים וחיות ענקיות. קשתות לשיער, מקל לימבו לריקודים. מסגרת תמונות לצילומים. צמידים לידיים. הפעלת לייב לרחבה.
שם הספק:
White Event
מגנטים ללא הגבלה 2 אנשי צוות 8 הגדלות בגודל חצי A4 דיסק תמונות לריקוד הסלואו : עשן כבד 4 בלונים מתפוצצים בועות סבון 1000 בועות בדקה (מתנה) קונפטי בסלואו + בשבירת כוס בחופה (מתנה) 50 בלוני אורז ל
שם הספק:
שייקה מתופפים באירועים
2 מתופפים מקצועיים לבושים בלבן שיעשו לכם הרבה שמח!!! המתופפים מגיעים בליווי עם תופים אפריקאיים ושופרות
שם הספק:
טופ אטרקציה
דיל מצויין הכולל מגנטים וחבילת סלואו, בלונים מתפוצצים, עשן כבד ועוד.
שם הספק:
online הפקות
בחרו לכם dj מהמובילים בענף, וקבלו חבילת אטרקציות מטורפת!!! הכוללת, לייזרים, עשן כבד, תותחי עשן ועוד...
שם הספק:
hula - חנות של אירועים
חבילת גימיקים ענקית כוללת 360 פריטים! מחיר מיוחד לגולשי "מאורסים" לפרטים.. היכנסו לדיל.
שם הספק:
דודי הפקות
מגנטים ללא הגבלה ברמה הכי גבוהה שיש עשן כבד לריקוד סלואו בועות סבון קונפטי חופה + סלואו
שם הספק:
רעם פירוטכניקה
6 זיקוקי שדרה מרהיבים לגובה 2.5 מטר (במתנה) בשבירת הכוס: קונפטי (גשם של נייר לבן ) בסלואו: מכונת עשן כבד (קרח יבש) בסלואו : 4 בלונים מתפוצצים לבבות אדומים בסלואו : מכונת בועות סבון (כ1000 בלונים בדקה) מגנטים ללא
שם הספק:
מיטליס פול מון פארטי לאירועים
אטרקצית פול מון פארטי, הדבר הבא! איפור זוהר לאורחים, ציורי גוף, באקטים ברחבה ועוד ועוד... לחצו לפרטים!!!!
שם הספק:
סטודיו אילון
סטודיו צילום נייד, צלם, עורך מקצועי,תמונות עם מסגרות מגנט והקדשה.
שם הספק:
Moment's - עמדות שזירה לאירועים
עמדת שזירה מעוצבת בסגנון וינטאז, קישוטי האורחים באקססוריז מפרחים חיים, קשתות, מסרקיות, דשיות, צמידים, לחצו לפרטים...
שם הספק:
Magic Night אטרקציות לאירועים
6 זיקוקים בחופה 2.5 מטר 4 בלונים מתפוציצים בסלואו(לבבות) עשן כבד, קרח יבש בסלואו מכונת בועות קונפטי (ידני או תותח) בלוני אורז במתנה

מעוניינים לשלב אטרקציה שוברת שגרה הקשורה לאוכל בחתונה שלכם? בר פירות הוא פתרון נהדר והכי חשוב  - מרענן. זוהי אטרקציית חתונות שבהחלט לא רואים בכל אירוע ולכן זוהי הזדמנות להכליל ביום המשמח משהו מקורי. קיאק פירות או בר, יתאימו לא רק לחתונה בשישי אחר הצהרים ויהוו תוספת נהדרת לאטרקציית פול-מון, אלא, למעשה, זאת תהיה תוספת מעולה לכל חתונה בכל יום. אפשר להזמין את הפירות באחד האופנים הבאים:

עגלת פירות - עגלה באורך של כ 2 מטרים המגיעה לתוך רחבת הריקודים, ממנה יכולים לאכול המוזמנים שלכם לחתונה ולהתרענן בפירות טעימים שיעשו להם מתוק בפה. לא מדובר בסתם עמדה של פירות, אלא עמדה מעוצבת וגם כמו גם הפירות עצמם. הבר יכלול זרי פירות, סושי פירות עם מטבלים. כמו כן ניתן להזמין תוספות כמו שוקולד, שייקים, פירות יבשים ועוד על מנת לשדרג את החוויה לאורחים.

     

באדיבות: בר פירות לחתונה
באדיבות: בר פירות לחתונה
                                                                        

קיאק פירות -  30 קילו של פירות העונה ע"י קיאק באורך של כמעט 2 מטרים. גם הוא מגיע לתוך הרחבה על מנת שמסיבה תזרום ולא יהיה צורך בהפסקה בכדי ליהנות מהאטרקציה הנהדרת והמרעננת. לאירועים גדולים במיוחד, מומלץ להזמין קיאק גדול יותר עם כמו גדולה יותר של פירות. תוספות אפשריות: ממתקים כמו נחשי גומי, סוכריות, שוקולדים, פירות יבשים ועוד.

 

בר פירות -  במקרה הזה הוא מתחלק ל 2 לחלקים. החלק הראשון כולל את קיאק הפירות והחלק השני ממתקים כמו ארטיקים וסוכריות. 2 החלקים אינם מוגשים באותו הזמן אלה בשני זמני כניסות נפרדות לרחבה.

באדיבות: אוצר מתוק
באדיבות: אוצר מתוק

האם הבר אמור לבוא על חשבון הקינוחים?

בוודאי שלא. למרות האטרקציה המעניינת אין אורח שלא מחכה לקינוחים בחתונה ולכן אין כל סיבה לוותר עליהם. מדובר בתוספת איכותית לאירוע אך לא תחליף לקינוחים שבכל מקרה כלולים במחיר המנה של שירות הקייטרינג/ שף שהזמנתם לחתונה שלכם.

מה כדאי לעשות לפני ההזמנה?

  • לברר מהן פירות העונה בחודש החתונה שלהם -  כי מה שיכול להיות זמין בחודש X לא יהיה זמין בחודש Y . כך תוכלו להימנע מאכזבה והפתעה של פירות שלא נכללים בגלל שהם לא זמינים.
  • אם ידוע לכם על אלרגיות נסו להימנע משילוב פירות כאלה -  מכירים קרובי משפחה שיש להם אלרגיות לפירות מסוימים כמו קיווי למשל? עדיף לוותר עליהן כדי שיתאפשר להן ליהנות מהפירות או פשוט לדאוג תהיה לכם מנה נפרדת של בר פירות משלהם כזה שלא בא במגע עם פרי אליו הם אלרגיים.
  • תיזמון – התייעצו עם מנהל האירוע שלכם ולא רק עם מפעיל האטרקציה לגבי התזמון הנכון של הגשת בר הפירות. כאמור, כדי לא לשבור את זרימת המסיבה, יש לכם את האפשרות להגיש את הפירות בסירה/עגלה לתוך הרחבה.
  • בירור מחירים -  כאמור ישנה תוספות, גדלים ושדרוגים לדילים של בר הפירות שאפשר למצוא באתר מאורסים. חשוב מאוד להתאים את המנה לכמות האורחים ולברר מראש את המחיר ומה הוא כולל בדיוק.

app popup