קיאק פירות I בר פירות לחתונה

ברוכים הבאים לקטגוריית בר פירות לחתונה של אתר מאורסים מאורסות. כאן תוכלו למצוא מבחר דילים שווים של קיאק פירות ובר פירות לחתונה. 

ספקים בקטגוריה

דילים בקטגוריה

טוען...
מאורסים
(3)
הוספה למועדפים
אטרקציות לחתונה מושלמת
(30)
הוספה למועדפים
קולאז הפקות
(6)
הוספה למועדפים

קיאק פירות I בר פירות לחתונה

מעוניינים לשלב אטרקציה שוברת שגרה הקשורה לאוכל בחתונה שלכם? בר פירות הוא פתרון נהדר והכי חשוב  - מרענן. זוהי אטרקציית חתונות שבהחלט לא רואים בכל אירוע ולכן זוהי הזדמנות להכליל ביום המשמח משהו מקורי. קיאק פירות או בר, יתאימו לא רק לחתונה בשישי אחר הצהרים ויהוו תוספת נהדרת לאטרקציית פול-מון, אלא, למעשה, זאת תהיה תוספת מעולה לכל חתונה בכל יום. אפשר להזמין את הפירות באחד האופנים הבאים:

עגלת פירות - עגלה באורך של כ 2 מטרים המגיעה לתוך רחבת הריקודים, ממנה יכולים לאכול המוזמנים שלכם לחתונה ולהתרענן בפירות טעימים שיעשו להם מתוק בפה. לא מדובר בסתם עמדה של פירות, אלא עמדה מעוצבת וגם כמו גם הפירות עצמם. הבר יכלול זרי פירות, סושי פירות עם מטבלים. כמו כן ניתן להזמין תוספות כמו שוקולד, שייקים, פירות יבשים ועוד על מנת לשדרג את החוויה לאורחים.

     

באדיבות: בר פירות לחתונה
באדיבות: בר פירות לחתונה

                                                                        

קיאק פירות -  30 קילו של פירות העונה ע"י קיאק באורך של כמעט 2 מטרים. גם הוא מגיע לתוך הרחבה על מנת שמסיבה תזרום ולא יהיה צורך בהפסקה בכדי ליהנות מהאטרקציה הנהדרת והמרעננת. לאירועים גדולים במיוחד, מומלץ להזמין קיאק גדול יותר עם כמו גדולה יותר של פירות. תוספות אפשריות: ממתקים כמו נחשי גומי, סוכריות, שוקולדים, פירות יבשים ועוד.

בר פירות -  במקרה הזה הוא מתחלק ל 2 לחלקים. החלק הראשון כולל את קיאק הפירות והחלק השני ממתקים כמו ארטיקים וסוכריות. 2 החלקים אינם מוגשים באותו הזמן אלה בשני זמני כניסות נפרדות לרחבה.

באדיבות: אוצר מתוק
באדיבות: אוצר מתוק

האם הבר אמור לבוא על חשבון הקינוחים?

בוודאי שלא. למרות האטרקציה המעניינת אין אורח שלא מחכה לקינוחים בחתונה ולכן אין כל סיבה לוותר עליהם. מדובר בתוספת איכותית לאירוע אך לא תחליף לקינוחים שבכל מקרה כלולים במחיר המנה של שירות הקייטרינג/ שף שהזמנתם לחתונה שלכם.

מה כדאי לעשות לפני ההזמנה?

  • לברר מהן פירות העונה בחודש החתונה שלהם -  כי מה שיכול להיות זמין בחודש X לא יהיה זמין בחודש Y . כך תוכלו להימנע מאכזבה והפתעה של פירות שלא נכללים בגלל שהם לא זמינים.
  • אם ידוע לכם על אלרגיות נסו להימנע משילוב פירות כאלה -  מכירים קרובי משפחה שיש להם אלרגיות לפירות מסוימים כמו קיווי למשל? עדיף לוותר עליהן כדי שיתאפשר להן ליהנות מהפירות או פשוט לדאוג תהיה לכם מנה נפרדת של בר פירות משלהם כזה שלא בא במגע עם פרי אליו הם אלרגיים.
  • תיזמון – התייעצו עם מנהל האירוע שלכם ולא רק עם מפעיל האטרקציה לגבי התזמון הנכון של הגשת בר הפירות. כאמור, כדי לא לשבור את זרימת המסיבה, יש לכם את האפשרות להגיש את הפירות בסירה/עגלה לתוך הרחבה.
  • בירור מחירים -  כאמור ישנה תוספות, גדלים ושדרוגים לדילים של בר הפירות שאפשר למצוא באתר מאורסים. חשוב מאוד להתאים את המנה לכמות האורחים ולברר מראש את המחיר ומה הוא כולל בדיוק.