קיאק פירות I בר פירות לחתונה

ברוכים הבאים לקטגוריית בר פירות לחתונה של אתר מאורסים מאורסות. כאן תוכלו למצוא מבחר דילים שווים של קיאק פירות ובר פירות לחתונה. 

שם הספק:
טרופיק
קיאק פירות לחתונה באורך 1.80 מטרים, עם 30 קילו פירות העונה המובחרים, טרי ומרענן ברחבה לאחר מנה העיקרית . ניתן לקבל תוספת סושי פירות חינם!! משדרג את החתונה ומקפיץ את האירוע בכמה רמות!! 3. כניסת
שם הספק:
בר פירות לחתונות
בר סירות פירות לחתונה בעסקה הכוללת 2 כניסות לרחבה: כניסה ראשונה סירות במבוק עץ טיבעי באורך 1.80 מ' מלאים ב-30 ק"ג פירות עונה מפנקים וטריים . כניסה שנייה מבחר ארטיקים צבעוניים בטעמים שיפודי סוכריות גומי מתוקים.
שם הספק:
אוצר מתוק
בר פירות המוגש על עגלה טרופית יחודית באורך שני מטרים בתוך רחבת הריקודים. פירות מעוצבים בעיצובים יחודיים על גבי פלטות זכוכית. פירות מעוצבים על גבי עץ מעוצב. מגש קומות מעוצב. מנגל פירות. 2 זרי פירות. סלט פירות מפירות טריים כוסות/קערה. סושי פירות עם
שם הספק:
טופ אטרקציה
טופ אטרקציה בעסקת קיאק פירות לחתונה הכוללת: קיאק פירות באורך 3 מטרים הכולל 50 קילו פירות העונה מעוצבים. פירות טרופיים בשילוב פירות העונה. קיאק הפירות המביא איתו חוויה מרעננת לרחבת הריקודים.
שם הספק:
טרופיק
קיאק פירות לחתונה באורך 3 מטרים, עם 50 קילו פירות העונה המובחרים, טרי ומרענן ברחבה לאחר מנה העיקרית . ניתן לקבל תוספת סושי פירות חינם!! משדרג את החתונה ומקפיץ את האירוע בכמה רמות!! 3. כניסת
שם הספק:
שייקה מתופפים באירועים
2 מתופפים מקצועיים לבושים בלבן שיעשו לכם הרבה שמח!!! המתופפים מגיעים בליווי עם תופים אפריקאיים ושופרות
שם הספק:
אטרקציה הפקות אירועים
90 כובעי בלונים, מסגרת מבלונים לצילומים, מקל לימבו וצמידים לידיים בנוסף ל-90 כובעים. אותיות LOVE בגובה 1.2 מטר 4-6 תותחי עשן עם לדים שיע >>>
שם הספק:
טופ אטרקציה
בלונים מתפוצצים- 4 בלונים מתפוצצים לריקוד הסלואו מלאים בלוני לבבות שימלאו את הרחבה בשלל צבעים עשן כבד- קרח יבש ברמה הגבוהה ביותר קונפטי צורות לפי בחירה בשבירת הכוס/סלואו מכונת בועות סבון מקצועית ובנוסף מגנטים ללא הגבלה כולל 2 אנשי צוות, צלם ועורך.8 ה
שם הספק:
מיטליס פול מון פארטי לאירועים
אטרקצית פול מון פארטי, הדבר הבא! איפור זוהר לאורחים, ציורי גוף, באקטים ברחבה ועוד ועוד... לחצו לפרטים!!!!
שם הספק:
דודי הפקות
מגנטים ללא הגבלה ברמה הכי גבוהה שיש עשן כבד לריקוד סלואו בועות סבון קונפטי חופה + סלואו
שם הספק:
flower booth
דוכן שזירה לקישוט האורחים באקססוריז ותכשיטים מפרחים חיים.. מתנה לסוגרים! לחצו לפרטים...
שם הספק:
דודי הפקות אירועים
עשן כבד,בועות סבון, קונפטי, מגנטים ללא הגבלה, ועוד... לחצו לפרטים...
שם הספק:
מגנטורי
צלם אירועים מקצועי ומנוסה + עורך גרפי מגנטים איכותיים ללא הגבלה סט אישי שמור לחתן ולכלה 6 הגדלות a5 הגדלה A4 דיסק תמונות החתונה קונפטי בחופה ובסלאו בועות סבון 30 בלוני אורז לרחבת הריקודים מעל הכל שירות חייכני מקצועי ואדיב
שם הספק:
Moment's - עמדות שזירה לאירועים
עמדת שזירה מעוצבת בסגנון וינטאז, קישוטי האורחים באקססוריז מפרחים חיים, קשתות, מסרקיות, דשיות, צמידים, לחצו לפרטים...
שם הספק:
Sweet dream's
אמנית בלונים שתכניס לרחבת הריקודים שלכם שמחה, כייף, אנרגיות וצבע + מתנה שווה לסוגרים...
שם הספק:
Flower Me-שזירת פרחים לארועים
שוזרות מוכשרות שיקשטו את האורחים באקססוריז ותכשיטים מפרחים חיים לפרטים לחצו...
שם הספק:
סמבו הפקות
זוג מתופפים לבושים לבן. תופי ג'מבה אפריקאיים מקוריים. טקס כניסה לחופה מרגש בליווי שופרות.
שם הספק:
צימני בלונים
צימני בלונים בעסקת בלונים לחתונה הכוללת: 80 כובעי בלונים כובעים מיוחדים לחן ולכלה. מסכות, פרצופים וחיות ענקיות. קשתות לשיער, מקל לימבו לריקודים. מסגרת תמונות לצילומים. צמידים לידיים. הפעלת לייב לרחבה.
שם הספק:
online הפקות
זיקוקים קרים להפעלה בתוך מקומות סגורים באישור מכון התקנים
שם הספק:
Moment's - עמדות שזירה לאירועים
עמדת שזירה מעוצבת בסגנון וינטאז, קישוטי האורחים באקססוריז מפרחים חיים, קשתות, מסרקיות, דשיות, צמידים, לחצו לפרטים...

מעוניינים לשלב אטרקציה שוברת שגרה הקשורה לאוכל בחתונה שלכם? בר פירות הוא פתרון נהדר והכי חשוב  - מרענן. זוהי אטרקציית חתונות שבהחלט לא רואים בכל אירוע ולכן זוהי הזדמנות להכליל ביום המשמח משהו מקורי. קיאק פירות או בר, יתאימו לא רק לחתונה בשישי אחר הצהרים ויהוו תוספת נהדרת לאטרקציית פול-מון, אלא, למעשה, זאת תהיה תוספת מעולה לכל חתונה בכל יום. אפשר להזמין את הפירות באחד האופנים הבאים:

עגלת פירות - עגלה באורך של כ 2 מטרים המגיעה לתוך רחבת הריקודים, ממנה יכולים לאכול המוזמנים שלכם לחתונה ולהתרענן בפירות טעימים שיעשו להם מתוק בפה. לא מדובר בסתם עמדה של פירות, אלא עמדה מעוצבת וגם כמו גם הפירות עצמם. הבר יכלול זרי פירות, סושי פירות עם מטבלים. כמו כן ניתן להזמין תוספות כמו שוקולד, שייקים, פירות יבשים ועוד על מנת לשדרג את החוויה לאורחים.

     

באדיבות: בר פירות לחתונה
באדיבות: בר פירות לחתונה
                                                                        

קיאק פירות -  30 קילו של פירות העונה ע"י קיאק באורך של כמעט 2 מטרים. גם הוא מגיע לתוך הרחבה על מנת שמסיבה תזרום ולא יהיה צורך בהפסקה בכדי ליהנות מהאטרקציה הנהדרת והמרעננת. לאירועים גדולים במיוחד, מומלץ להזמין קיאק גדול יותר עם כמו גדולה יותר של פירות. תוספות אפשריות: ממתקים כמו נחשי גומי, סוכריות, שוקולדים, פירות יבשים ועוד.

 

בר פירות -  במקרה הזה הוא מתחלק ל 2 לחלקים. החלק הראשון כולל את קיאק הפירות והחלק השני ממתקים כמו ארטיקים וסוכריות. 2 החלקים אינם מוגשים באותו הזמן אלה בשני זמני כניסות נפרדות לרחבה.

באדיבות: אוצר מתוק
באדיבות: אוצר מתוק

האם הבר אמור לבוא על חשבון הקינוחים?

בוודאי שלא. למרות האטרקציה המעניינת אין אורח שלא מחכה לקינוחים בחתונה ולכן אין כל סיבה לוותר עליהם. מדובר בתוספת איכותית לאירוע אך לא תחליף לקינוחים שבכל מקרה כלולים במחיר המנה של שירות הקייטרינג/ שף שהזמנתם לחתונה שלכם.

מה כדאי לעשות לפני ההזמנה?

  • לברר מהן פירות העונה בחודש החתונה שלהם -  כי מה שיכול להיות זמין בחודש X לא יהיה זמין בחודש Y . כך תוכלו להימנע מאכזבה והפתעה של פירות שלא נכללים בגלל שהם לא זמינים.
  • אם ידוע לכם על אלרגיות נסו להימנע משילוב פירות כאלה -  מכירים קרובי משפחה שיש להם אלרגיות לפירות מסוימים כמו קיווי למשל? עדיף לוותר עליהן כדי שיתאפשר להן ליהנות מהפירות או פשוט לדאוג תהיה לכם מנה נפרדת של בר פירות משלהם כזה שלא בא במגע עם פרי אליו הם אלרגיים.
  • תיזמון – התייעצו עם מנהל האירוע שלכם ולא רק עם מפעיל האטרקציה לגבי התזמון הנכון של הגשת בר הפירות. כאמור, כדי לא לשבור את זרימת המסיבה, יש לכם את האפשרות להגיש את הפירות בסירה/עגלה לתוך הרחבה.
  • בירור מחירים -  כאמור ישנה תוספות, גדלים ושדרוגים לדילים של בר הפירות שאפשר למצוא באתר מאורסים. חשוב מאוד להתאים את המנה לכמות האורחים ולברר מראש את המחיר ומה הוא כולל בדיוק.