שתף:

כלות ממליצות שקוף png

טוב אז הגיע תורנו לכתוב בכלות ממליצות, להלן הקרדיטים! אני וחבוב (בן אהוב ליבי) ב30.1.2020
היה לנו 9 חודשים לארגן חתונה וזה היה בול ! ידענו שאנחנו מתחתנים בחורף כל אחד והתקציב שלו 😜
הייתה לנו חתונה פשוט מושלמת ! בדיוק כמו שחלמתי ורציתי כמו שכל האורחים אמרו לנו הרגשנו שהגענו למסיבה ולא לחתונה היינו הכי זורמים וקלים שיש בדיוק כמו בחיים ..

אולם לחתונה - חצר נצר

מהתחלה ידעתי שאני אתחתן בנצר ואווווווווווווווו אני לא מפסיקה לקבל פידבקים מהממים על האולם והאוכל כולם אמרו לי שהיה כמה רמות מעל !
הצוות המושלם שיקבלנו אתחיל מדני מנהל האירוע שלנו שקיבל אותנו כל פעם בחיוך והיה זמין לכל שאלה ושגעון שלי, בא לקראתנו בכל בקשה שרק רציתי והיה זמין בשעות שהם לא שעות ליוו אותנו לכל דבר ודאג עד השניה האחרונה ובטח שאחרי האירוע ! אז דני הנסיך תודהה שהיינו בידיים שלך !!!
שנית אני חייבת להודות לשליו ממים הפקות שדאג לנו לכל דבר שלח לנו ספקים מהממים.!
הדבר שמניע אותו את שליו הראש בדבר הזה זה נטו לתת ולעזור לפעמיים קשה להאמין שזה קיים הנתיתנה הזאת אבל זהשם אצלו ובשפע

תודה למעצבת של האולם הילה בלוך המושלמת שברגע האחרון הגדלנו את כמות האנשים והשולחנות עדיין הייתה איתנו ודאגה להרגיע אותי ולעצב לנו את האולם בדיוק כמו שרציתי תודה לך מהממת !


- מודעה - ארגון חתונה אפליקציה

צלמים לחתונה - צוות אספוסה הנדירים!

לא אשקר שהבתחלה הייתי מאוד סגורה על מישהו בכלל מהצפון לא הסתדר איתו ואמרו לי שאספוסה רמה אחרת לגמריי. אז זה בדיוק מה שקרה !
אתחיל מהצלמי סטילס - הראשון דודו קורן המטורףףףףף אין לי מילים לתאר את היצור המושלם הזה שנקרא דודו מהרגע הראשון שפגשתי אותו ביום החתונה הבנתי שהוא משוגע בדיוק כמוני לא אמרתי לו מילה ביקשתי ממנו שיהיה משוגע ולשמחתי זכינו עשה דאג לתעד את הרגעים הכי מצחיקים ותמונות מהממות !! תודה לך נסיך !
והשני זה לאוניד שלא עזב אותי לרגע ובלי להגיד מילה היה בכל מקום שהיית בכל הערב והוציא לנו תמונות משגעות ! תודה לך לאוניד

צלם וידאו לחתונה

סער הוא גם מצוות אספוסה בנאדם מהממם אין לי הרבה מילים לתאר אותו פשוט עשה לנו את החתונה ! הם צוות חזק של אספוסה זה בטוח!!!

צילום חתונה

צילום אירועים מחיר

די'גיי לחתונה - שרון גדסי המלך!

וואוווווווו ושוב וואווו מעבר לזה שהוא אלוף עולם ! שרון פשוט נסיך! הענווה צניעות והקסם שיש סביבו זה מה שכובש בו! הוא פשוט הרים לנו את הרחבה ודאג שיכאבו לכולם הרגליים !! לא הפסיקו לשגע אותנו בהודעות מי זה הדיג'י המטורף הזה ! מלבד זה שהוא לא יקרן בכלל הוא פשוט תותח !
שלא אדבר על זה שהוא עשה לנו את טראש (טוען שהוא חובב צילום אז ביקשנו ממנו שהוא יעשה לנו את הטראש הוא פשוט אלוף!! ) אז שרון אתה לגמריי משפחה אוהבים אותך ותודה ענקית ימלךךךך! ובנימה אישית זה לא נגמר פה לכל דבר אנחנו שם אוהבים בלי סוף

דיגיי לחתונה

שמלת כלה - ליז מרטינז האלופה!

במילה אחת וואו !
ניכנסתי אליה אחרי שמדדתי אצל כל מיני מעצבים שמלות שפשוט הרגשתי לא אני .. איך שנכנסתי אליה לקחתי שתי שמלות למדוד ואיך שמדדתי את הראשונה הבנתי שהיא נתפרה בדיוק בשבילי היא הייתה שמלה מהחלומות פשוטה עדינה וכל כך אני בלי כל הקצפות והגרנדיוזויות ! תודה לך ליז את מעצבת על והצוות שלך מושלם עוד יותר !!

שמלת כלה

חליפת חתן - ארגו חליפות חתן רמלה

יחס יחס יחס זה שם המשחק כמה אהבה ואור יש בחנות הזאת עד שאתה לא לובש רת בחליפה שאתה לא רואה את עצמך אוסף את הכלה שלך עליך אתה לא יוצא משם גם עם זה יקח יותר מיום איזה מדהימים משפחה של מדהימים ואבירן המלך שמלא חן יתן לכם הופעה לפני שתיבחר חליפה :)

חליפת חתן מחיר

עיצוב שיער - ברוך אברמוב.

חיים שלי אתה! עוד ממזמן ידעתי שרק אתה תעשה לי שיער ! כי רק אתה יודע להוציא אותי כמו שרק אני אוהבת !
תודה על הסבלנות וזה שהיית צמוד עליי שכלל ליוו ! אתה נסיך עם ידי זהב!!!

איפור כלה - אסף בבו המלך!

תודה לך על זה שהזזת את העולם בשביל לעזור לי כי ניתקעתי ברגע האחרון . נתת לי את ההרגשה הכי טובה ושאין לי ממה לדאוג הוצאת אותי בדיוק כמו שחלמתי לא מוגזמת אלא מריאנה מעודנת תודה ענקית על הכל אוהבת ומעריכה אתה פשוט אמן !!!

איפור כלה

מגנטים לחתונה - פיני מתמגנטים באהבה

אמלה ואבלה!
ימהממם תודה ענקית על הבלוקים והמגנטים עד סוף הערב ! המוצר שלך פשוט איכותי ברמות שלא אדבר על הסבלנות וזה שאתה מדהים תודה וכיף שבחרנו בך ⁦❤️⁩

אטרקציות לחתונה

סידורי הושבה - הסדרנית

חובההההה!
אני ברגע האחרון החלטתי לסגור סידורי הושבה ואני כל כך לא מתחרטת ויותר מזה חושבת שכל מי שמתחתנת ויש לה 600 מוזמנים חייב הושבה !
אז רבקה ימלכה תודה על הכל ועל הצוות המושלם ששלחת לנו ! שדאגו שהאורחים לא יעמדו יותר מדיי זמן ובטח שדאגו לא לפתוח סתם רזרבות אז יאלופים תודה ענקית !

סורי על החפירה 😉 וזמינה לכל שאלה והתעייצות באהבה ענקית ! ⁦❤️⁩ 

קרדיט לצילום התמונות - אספוסה

לפוסט המקורי בקבוצת מאורסים מאורסות >>> 

מצרפת תמונות נוספות מהחתונה :) 

1 1

1 2

מלון להתארגנות

1 3


- מודעה - ארגון חתונה אפליקציה

1 4

1 5


פרסומת:

אפליקציית מאורסים מאורסות - לארגון חתונה מושלמת!

אפליקצייה לחתונה מאורסים מאורסות

ספקים שלקחו חלק בכתבה


שתף: