אטרקציות זולות לחתונה- חלק ב
שתף:

 

מזכרות לאורחים: אין דרך טובה יותר לפנק את האורחים שלכם, מאשר להעניק להם, במהלך או בסיום החתונה, שי קטן וצנוע כמזכרת מהאירוע. האפשרויות במקרה הזה מגוונות מאוד ותלויות, כמובן, בתקציב העומד לרשותכם. רעיונות למזכרות לאורחים נעים בין מחזיקי מפתחות, כיפות, מניפות ואפילו תחתיות לכוסות. חשוב לשים לב ולבחור פריטים לא יקרים מדי, כך שבתחשיב הכולל האטרקציה הזולה הזו, לא תהפוך ליקרה מאוד.

 

זוהרים לרחבה: נכון. מדובר באטרקציה מוכרת וותיקה, שמופיעה כמעט בכל אירוע. אבל...מדובר באחת האטרקציות הזולות לחתונה, שמוסיפה לא מעט צבעוניות ושמחת חיים לרחבת הריקודים. ולא רק זאת, אלא גם מצליחה לייצר תמונות נועזות ומשעשעות כמזכרת. לכן, גם אם נראה לכם כי מדובר באטרקציה נדושה ומיותרת, הרוב המוחלט של האורחים דווקא מדווח כי זהו החלק האהוב עליו במהלך הריקודים, ומומלץ לקחת זאת בחשבון.

 

חולצות מודפסות: שוב, מדובר באטרקציה וותיקה, אך בחירה נכונה של הכיתוב על גבי החולצות, מסוגלת להפוך את העניין מקיטשי ומוכר, למיוחד ומשעשע. מומלץ להדפיס חולצות עבור מספר מצומצם של בני משפחה וחברים קרובים, וכמובן, עבור החתן. בשיאו של הערב, יחליפו החוגגים הנבחרים את הלבוש הרשמי בחולצות המודפסות, ויעלו חיוך רחב על פניהם של שאר האורחים.

 

אמן בלונים: אטרקציה זולה לחתונה, שמשדרגת כל רחבת ריקודים, היא אמן בלונים. מבוגרים וילדים, כולם מתרגשים בכל פעם מחדש לקבל כובע עשוי בלונים, צמיד או סתם פרח. המבוגרים משועשעים, הילדים מרוצים ואתם מקבלים קהל שממלא את רחבת הריקודים. בעניין זה, מומלץ לסכם מראש מול אמן הבלונים, במעמד חתימת ההסכם, את מספר הבלונים או העיצובים השונים אותו הוא מתחייב לספק לאורחים במהלך הערב.

 

כובעים מיוחדים: כובעים עשויים לבד או ספוג הם אטרקציה זולה לחתונה, שפחות מוכרת מהאחרות. מדובר בקונספט דומה לזה של אמן בלונים, אולם היתרון הוא, שבניגוד לבלונים, הכובעים הללו מאפשרים שימוש רב פעמי ולא מתכלים כמו בלונים. יש לקחת בחשבון, כי מאחר ומדובר בחומר גלם יקר יחסית, חבילת בסיס כוללת מספר קטן של כובעים, יחסית לבלונים.

 

שיערות סבתא: שיערות סבתא הוא ממתק, שמחזיר את כולנו ברגע אחד לילדות. דוכן של שיערות סבתא בכניסה לרחבת הריקודים הוא אטרקציה זולה ומקורית. בחברות, שמתמחות בתחום דוכני המזון לאירועים, ישנן מגוון וריאציות של האטרקציה, כגון שיערות סבתא על מקל זוהר, שיערות סבתא בצבעים שונים או בצורות שונות ועוד.

 

מתופפים ושופרות: בכניסה לחופה ובמהלכה, בכניסה לאולם וכמובן, ברחבת הריקודים. מתופפים ושופרות היא אטרקציה שמסוגלת להרטיט את הלב ברגש וגם להקפיץ משמחה. אין ספק כי במחיר נמוך, יחסית, היא מאפשרת להפוך את החתונה למרגשת ושמחה הרבה יותר.

>> לפרק א' במדריך


שתף: