איש בלונים לחתונה

צילום באדיבות: ריקי בלונים

לא כל אחד שמכיר בלונים או שיחק בבלונים יכול להפוך לאמן בלונים. אמן בלונים לחתונה הוא אדם שרכש את מיומנותו בפיסול הבלונים בבית הספר למשחק או בבית הספר ללהטוטים וקרקס. גם אחרי שהאדם למד כיצד לפסול יצירות מבלונים, נדרש נסיון ויצירתיות על מנת להפוך את העיסוק לאמנות של ממש. לכן לפני שאת ובן הזוג שלך בוחרים איש בלונים לאירוע שלכם, וודאו כי אכן יש לו את הידע והניסיון הנדרש כדי לשמח ולגרום להנאה לכל האורחים ובני המשפחה.

>>> להזמנת אמן בלונים לחתונה

כמה זמן לפני האירוע מגיע איש בלונים לחתונה?

ברגע שאתם סוגרים את האולם ויש לכם תאריך משוריין לחתונה, כדאי לסגור עם איש הבלונים לאירוע שלכם. ביום האירוע, האמן יגיע מספר שעות קודם על מנת להרים את עמדתו ולהתחיל בהכנת דמויות מבלונים. במידה ומדובר באירוע גדול, אמן הבלונים יגיע עם צוות עוזרים.

היכן כדאי לשלב את האטרקציה בחתונה?

בלונים מעוצבים הם אטרקציה אוניברסלית שתשדרג את האירוע שלכם בכל מקום היא תופעל. השאלה היכן הכי כדאי לשלב את הבלונים תלויה בקריטריונים רבים כגון גודל האולם, כמות המוזמנים באירוע, מרחב שטח פתוח, התקציב אותו אתם מוכנים להשקיע ויכולתו של איש הבלונים לחתונה לעצב לכם את האירוע. להלן מקומות נפוצים לשילוב יצירות הבלונים בחתונה:

כניסה לחופה: ניתן להקים שדרת בלונים בדרך לחופה או ליצור מנהרת בלונים עוצרת נשימה. דרך נוספת להפוך את הכניסה לחופה לרגע רומנטי במיוחד היא לחלק לאורחים בלוני הליום כדי שאלה ישחררו אותם בעת שהכלה והחתן פוסעים על שביל החופה.

רחבת הריקודים: הבלונים הופכים את החתונה למסיבה ססגונית ושמחה. חלוקת קישוטים ע"י איש בלונים לחתונה לאורחים יעלו את החיוך על פניהם וישאירו אותם עם מזכרת צבעונית בידיים.

שולחנות האוכל: עיטור שולחנות בבלונים מרשימים בצורות של פרחים או דמויות החתן והכלה. ניתן להוסיף בלונים בתוך האגרטל להוספת אווירה חגיגית ולהדגשת נושא האירוע.

האם הבלונים מתאימים לקהל המשתתפים שלי?

כולם אוהבים לקבל מתנות, בייחוד כאשר מדובר במתנה אישית וצבעונית. איש בלונים מנוסה לחתונה יזהה את סוג המשתתפים באירוע ויכין עבורם דמויות וקישוטים לפי מאפייניהם האישיים. באירוע חגיגי כמו חתונה, האמן יכול לצאת בהופעה רומנטית ולעצב בלונים בדמויות שונות כמו לבבות, פרחים, קישוטים לראש ועוד. אם ידוע לכם שבחתונה יהיו הרבה ילדים, ניתן לבקש מאיש הבלונים לחתונה לנהל סדנה מיוחדת עבור הקטנטנים על מנת להעסיק אותם. תהיה זו פעילות אשר תהיה, הן המבוגרים והן הילדים יצאו נרגשים ושמחים כאשר בסוף יקבלו בלון מעוצב.

עיצוב בלונים לפי נושא

פעמים רבות בעלי השמחה מרימים אירוע לפי קונספט עיצובי מסוים. איש בלונים לחתונה יכול להפיק יצירות מבלונים לפי נושא שתקבעו מראש. כך למשל, אם החלטתם לחגוג חתונה כפרית, יצירת פרחים וקישוטים לראש מבלונים צבעוניים תדגיש את נושא החתונה שלכם.

בדרך כלל, האטרקציות שאנשים הכי אוהבים הן אלה שניתן לקחת הביתה ולשמור אותן מהאירוע המוצלח. בלונים שעוצבו במיוחד עבור האורחים מהווים לא רק אטרקציה זמנית לאורך האירוע, אלה גם מזכרת אישית שניתן לקחת בתום האירוע.