בלוני הליום לחתונה

צילום: באדיבות -  ריקי בלונים

בלונים לחתונה מהווים אטרקציה נהדרת וצבעונים לחתונה. ישנם סוגים שונים של בלונים. הפעם נדבר על הזמנת בלוני הליום לחתונה וכיצד אפשר לשתף אותם בתוך האירוע עצמו. באתר מאורסים ניתן למצוא מגוון שירותי בנושא זה – אתם מוזמנים לצפות בהם כאן.

 

בלונים מתפוצצים לריקוד הסלואו

אטרקציות לאירועים כלו בלונים מתפוצצים אפשר למצוא כמעט בכל חתונה. מדובר בבלונים גדולים שבתוכם צפים בלוני הליום קטנים. כאשר הבלונים הגדולים מתפוצצים, ברגע השיא של הריקוד, הבלונים הקטנים פורחים לשמיים. צלמי מגנטים יכולים לספק אטרקציה זו כמו גם ספקי אטרקציות לחתונה.

מספור שולחנות

כמה פעמים הלכתם לחתונה וגילתם שבקושי רואים את המספרים על השולחנות ולקח לכם זמן עד שמצאתם את מקומכם? לא רוצים שזוגות אחרים יעברו את זה? מחפשים דרך לבצע את המספור בצורה יותר טובה? בלוני הליום לחתונה לצורך מספור שולחנות היא דרך נהדרת לעשות זאת.

הפרחת בלונים הליום לחתונה

מצד אחד זה אולי מתאים לאירועי בר מצווה. מצד שני, עם מיתוג טוב לאירוע, זה יכול להיות בוגר ויפה מאוד. אפשר להפריח אותם עם יונים ברגע שבירת הכוס, יעיל במיוחד כאשר מדובר בחתונת יום שישי. קחו זאת בחשבון. כמו כן, אפשר לחלק לכל אורך בלון, וברגע שבירת הכוס לבקש מהם לשחרר אותם.

עיצוב

הזמנת בלוני הליום לחתונה בצורה גנרית לא תתרום לכם רבות לאירוע. כדאי לדאוג שאתם מזמינים בלונים מודפסים. כאמור, אפשר למתג בעזרתם את האירוע בקלות. אפשר לכתוב עליהם ברכות ולהזמין זאת כהפתעה לזוג. אפשר גם שדמותכם תופיע עליהם. כמו כן, הילדים ישמחו לקחת את הבלונים שנשארים קשורים בתור מזכרת מהאירוע. אומנת מדובר במזכרת שמחזיקה כמה ימים, ובכל זאת זה ישמח מאוד את הילדים. כאמור, אתם מוזמנים לבחור אמן בלונים לחתונה ממגוון הספקים באתר מאורסים במחירים משתלמים מאוד