בלונים לחתונה
זוגות רבים לא מפסיקים להתלבט עד ליום האחרון בנוגע להזמנת אטרקציות לחתונה. מחשבות כמו האם זה מתאים לסגנון האירוע, האם האורחים יתלהבו מזה והאם זה באמת משתלם, מטרידות את החתן והכלה לא מעט. בלונים לחתונה היא אטרקציה אשר הולכת ותופסת תאוצה עם הזמן. חלק מהאורחים מעדיפים אותה כאלטרנטיבה לזוהרים וגימיקים אחרים ברחבה, אחרים מעוניינים להפוך את האירוע לכל-כך שמח עד שהם מזמינים את 2 האטרקציות. אז במיוחד בשבילכם, המתלבטים, הכנו לכם כמה טיפים בנושא.
 
רוצים להזמין דיל משתלם בנושא זה לחתונה שלכם? לחצו כאן

עדיף אטרקציה מרכזית אחת לרחבה

גם בלונים לאירועים וגם גימיקים לרחבה יכולים להעמיס יתר על המידה על האורחים ואפילו לגרום להם להרגיש שלא בנוח. זאת המחשבה שעוברת על האורח הממוצע שלא ממש אוהב גימיקים ובלונים: "האם להיות כבד ולאכזב את החתן והכלה בכך שלא אשים עלי בלון, משקפיים או עניבה? או שיש מספיק אנשים ששמחים איתם, וזורמים עם הגימיקים והבלונים". כאשר אתם מציפים את הרחבה גם בגימיקים וגם בבלונים, ההתלבטות הופכת לגדולה יותר. לכן מומלץ לבחור באחת משני האופציות ולא להגזים.

להוסיף שמחה לרחבה וצבע לתמונות

בחלק מהחתונות האורחים מתביישים לרקוד, בעיקר המבוגרים. זה יכול לנבוע גם  מכך שהוזמן תקליטן לחתונה שלא ממש יודע לעשות את העבודה כמו שצריך. באירועים אחרים פשוט אין אווירה מספיק שמחה. אם אתם חוששים מכך ורוצים לדאוג שתהיה אווירה שמחה - כדאי להזמין בלונים. כמו כן, אלבום החתונה שלכם יראה הרבה יותר צבעוני ומרתק בזכות הבלונים.

לא רק לבידור אלא גם למען הקישוט

שירות זה לא מיועד אך ורק לרחבה. אפשר להשתמש בבלונים גם בתור אביזרי קישוט. למשל ליצור שער כניסה לעולם מבלונים. אגב, לפעמים זוגות בוחרים קונספט עיצובי בולט. בין היתר זה יכול לבוא לידי ביטוי בשילוב 2 צבעים בולטים. זה יכול לבוא לידי ביטוי בזר של הכלה, בעניבה של החתן ובמתנות שהאורחים מקבלים. בלונים לחתונה היא הדרך הבולטת לעשות זאת.

מתי לא כדאי להזמין בלונים לאירועים

אם אתם מעוניינים באירוע צנוע וסולידי – עדיף לחשוב על אטרקציה אחרת.  לא אחת קרה שזוגות קיבלו מחמאות בגלל שבחרו לא להשתמש באטרקציה מסןיימת מצד שני, לאורחים בחתונות אחרות זה היה מאוד חסר וגם לזוג עצמו. במקרים אחרים, הזוגות הצטערו שהזמינו את השירות. לכן חשוב קודם כל לקבוע את הקונספט של האירוע ואז להחליט האם הוא מתאים לו, או שהוא מזיק לו. חשוב לזכור שזה יפה וחשוב לכבד את האורחים ולגרום להם להרגיש בנוח, אבל מה שהכי חשוב הוא לדאוג שלכם תהיה את החתונה שתמיד חלמתם עליה. אנו מקווים שהנקודות שהוצגו כאן יעזרו לכם להגיע להחלטה הטובה ביותר בעבור האירוע שלכם.