חתונה על חוף הים

אולמות האירועים כבר מזמן הפכו לדבר נדוש ומשעמם. גם גני האירועים, שהיו הלהיט בשנים האחרונות מאבדים עניין בעיני הזוג המתחתן והאורחים שלהם. בינינו, כאשר כל חתונה שניה מתקיימת בגן אירועים זה פשוא נמאס. לכן, אם תרצו להקים חתונה מקורית, לא "כמו כולם", עם הרבה טעם מרענן, לכו על חתונה על שפת הים. חתונה בים זה סצנריום אחר אשר ירענן את החוויה החגיגית בקרב המוזמנים שלכם ויגרום להם לדבר על החתונה המושלמת שלכם עוד ימים רבים אחרי האירוע.

חתונה בגלוית הנוף הקסום

חתונה על חוף הים אינה דומה לאף חתונה אחרת. זהו אירוע לא סטנדרטי בהחלט. אתם וקהל המוזמנים שלכם נהנים מול האופק התכול הקסום, בין חולות הזהובים ועם רוח קלה מנשבת. ההרגשה היא עוצמתית, מרגשת ובלתי נשכחת. ורחבת הריקודים שלכם לא כמו באולמי האירועים. הרחבה שלכם ייחודית ומדרבנת את קהל המוזמנים לרקוד תחת נגינת מוסיקה רומנטית. ורעשי הים מעצימים עוד יותר את הרומנטיקה באוויר. כאשר החתן והכלה רוקדים את הסלואו שלהם תחת כיפת השמיים וברעש גלים, אין תמונה יותר זכורה מזו. אין ספק כי האורחים שלכם יהנו מכל רגע בחתונה, ישימו את כל המשימות שלהם בצד ואת כל הדד ליינים לאחור ויהנו ברוגע ובשלוות הים.

להיראות מיליון דולר

נכון שחתונה על שפת הים היא חתונה ברוח אחרת, מול הנוף הקסום ובאווירה רומנטית. יחד עם זאת אסור להתפשר על ההופעה החיצונית של החתן והכלה. דאגו לחליפת חתן מפוארת ולשמלת כלולות צחורה ומרשימה. גם אם הנכם חוגגים בשטח פתוח ועם כל הנפלאות הטבע  והיופי העוטף את החתונה שלכם, עדיין החתן והכלה צריכים להיראות מיליון דולר. ואל תשכחו להזמין זר כלה יוקרתי ומקורי בדיוק כמו החתונה שלכם. בסופו של היום החתונה נגמרת, אך התמונות נשארות איתכם לעוד הרבה זמן. תוכלו להיזכר ברגעים הנפלאים האלה מהתמונות הפוטוגניות שיתקבלו מצילומים.

הסעות לאורחים

חגיגת אירוע בחוף הים מציעה לכם אווירה קסומה, רומנטית, השקעה מדהימה, גלים מתנפצים וחול נעים. אווירה קסומה וחד פעמית לטובת האירוע שלכם. אין ספק כי קהל המוזמנים שלכם יהנה מאוד מחתונה מסוג זה. יחד עם זאת, חשוב לדאוג לנוחות עבור האורחים שלכם. דאגו להם להסעות כדי להקל על הגעתם וכדי לאפשר להם לנוח בצורה מלאה. סיבה נוספת לדאוג להסעות טמונה בעובדה כי בקרבת רוב חופי הים אין חנייה חינם. והעלות לשעת חניה יכולה להגיע ל- 40 שקלים ולעיתים אף מעבר לזה. אם אתם רוצים למנוע את עוגמת הנפש של האורחים שלכם העלולה להיגרם עקב חיפוש ארוך אחר החניה, או בעקבות תשלומים גבוהים על מקומות החניה, כדאי לשכור שירותי הסעות לאירוע שלכם, ובכך תפתרו את הבעיה.

נקודות חשובות נוספות

החלטתם לחגוג את החתונה על שפת הים? מזל טוב. ההכנות לקראת החתונה בים אינן קלות, לכן מומלץ לא לוותר על השכרת שירותיה של חברה מנוסה בעריכת אירועים מסוג זה. הפקת חתונה בים הינה משימה מורכבת בהשוואה לחתונות באולמי האירועים. על כן קיימת חשיבות עליונה להפקה מקצועית ומוצלחת של האירוע. כדי להנעים את שהותם של המוזמנים באירוע, כדאי להתחיל את החתונה בשעות אחר הצהריים המאוחרות. כך תוכלו ליהנות מהשקיעה המפעימה ומהבריזה המענגת. דבר חשוב נוסף הוא לדאוג לתפריט משקאות קרים. ניתן להעשיר את התפריט באמצעות הגשת פירות לקהל המוזמנים שלכם או להניח שולחן מעוצב עם פירות קרירים.

נכתב ע"י קטי ניימרק

באדיבות: בית דפוס פרינט2גו (Print2go)