אמן בלונים לחתונה
שתף:

 תצלום באדיבות: ריקי בלונים


הדבר החשוב מכל בחתונה הוא שהאורחים שלכם יהנו מכל רגע. הבלונים הופכים כל אירוע לחגיגה אמיתית ומשאירים הן את הילדים והן את המבוגרים שמחים ומרוצים עם מזכרת מהאירוע - בלונים מעוצבים. הבלונים המעוצבים לחתונה מרימים את האירוע לגבהים חדשים ומעניקים לאורחים שלכם חוויה מרגשת ובלתי נשכחת.

סוגי בלונים לאירועים

בלונים לחתונה יוצרים אווירה כיפית ומעצבים את מקום האירוע. בחירת מיקום עמדת הבלונים אינה פשוטה מכיוון שקיימים מספר מקומות מרכזיים באולם בהם ניתן להציב את הבלונים כגון קבלת פנים, חופה, רחבת ריקודים, עמדת בר, שולחנות וכיו"ב. כמו כן, סוגי הבלונים הם רבים ומגוונים: בלוני גומי סטנדרטיים לחתונה, בלוני מיילר לחתונה ממולאים בגז הליום, בלוני אורז לאירועים, בלון בתוך בלון (בלוני באבל), בלוני לד הממולאים באוויר או גז הליום ובתוספת קטנה של נורת לד פנימית, בלוני נקניק (בלוני קוואלטקס) הגמישים והארוכים אותם ניתן לעצב בצורות שונות ובלונים לאירועים בצורות מיוחדות (לב, כוכב, פרח, בייגלה ועוד).

איך לשלב בלונים בחתונה?

שער בלונים בכניסה לאולם – קיימים הרבה סגנונות של עיצב בלונים, אך משער הבלונים פשוט לא ניתן להתעלם. סידור בלונים בצורת קשת בצבעים שונים כניסה לאירוע ישאירו את האורחים שלכם פעורי פה. תוכלו לבחור מבין האופציות הרבות כגון שער בלונים בצורת לב, שער בלונים בחתונה בצורת אליפסה, משולש, מרובע, או לשלב את הצבעים הדומיננטיים של האירוע ובכך לחזק את הקונספט העיצובי של החתונה. ניתן ליצור עיצובים מרשימים מאוד של בלונים בחתונה שיהוו מוקד מרכזי לצילומים מוצלחים ויוסיפו לאווירת המקום.

בלונים בסיום החופה – שחרור בלונים בסיום טקס החופה היא אופציה אהובה על הרבה בני זוג מכיוון שהיא מוסיפה להתרגשות של סיום הטקס. אפשרות אחרת היא לחלק לאורחים בלוני הליום כדי שיפריחו בסיום הטקס. דרך אחרת לקשט את החופה בבלונים היא להזמין עמודים עם סידורי פרחים עשוי בלונים בלבד ולקשט באותו סגנון של החופה.

בלונים ברחבת הריקודים – ניתן להזמין מפל בלונים שיותקן על התקרה ויפתח בשיא הרגע הרומנטי כמו סיום ריקוד הסלואו. אופציה אחרת היא לחלק בלונים ברחבת הריקודים. מעלה את מפלס השמחה ומוסיף לאווירת האירוע. מדובר באטרקציה מרשימה וגימיק משגע לחתונה. בלונים ברחבת הריקודים הופכים את האירוע למסיבה ססגונית והופכים את כל החתונה שלכם לאירוע שכולם יזכרו.

קישוט שולחנות – ניתן לשדרג את השולחנות באירוע שלכם על ידי סידור פרחים שעשויים מבלונים מעוצבים. הגמישות הרבה של הבלונים מאפשרת לעצב אותם בצורות שונות, לשזור מהם דמויות, ליצור מעמדי בלונים מעוצבים על השולחנות, או לקשט שולחן באמצעות בלונים מודפסים עם שמות החתן והכלה.

הפעלות עם בלונים – הפעלת בלונים לחתונה יכולה להיות כיפית ומהנה, ולא רק לילדים. פעילויות שונות עם הבלונים באירוע מעסיקות את הילדים לפחות לחצי שעה, וההורים כמובן, ישמחו מאוד לקבל מנוחה בעת שילדיהם נהנים.
הסיבה לפופולריות של עיצוב בלונים בחתונה, טמונה בעובדה כי מדובר בהקשעה שהיא יחסית נמוכה אך התמורה שהנכם מקבלים משילוב בלונים בחתונה היא עצומה, וזאת לאור העובדה שניתן לשלב את המקום בשלל צבעים וצורות לפי רצונכם וטעמכם.


שתף: