שתף:

כלות ממליצות שקוף png

גן אירועים - דואאה

היו לנו 315 אורחים, לקחנו עיצוב בסיסי. ההתנהלות מול האולם היתה ממש טובה לאורך כל הדרך מנהל האירועים היה מקסים ועזר לנו ממש. הצוות שירותי ברמות, גם המלצרים והברמנים וקיבלנו עליהם הודעות מאורחים יום אחרי חחחח. התחתנו בחורף, לא היו מספיק פטריות חימום אז מראש הזמנו מחברה חיצונית. האוכל היה ואוו, לקחנו מלצרים למרות שהקונספט שם זה מטבח פתוח והוספנו עמדת דגים לקבלת פנים. ממש ממליצה להוסיף במה בחופה במידה והיא בחוץ זה ממש עושה הבדל. קנינו 6 קילו גומי עם כלים יפים שיהיו בבר.

עיצוב שמלות כלה - יוליה וקסמן

יוליה המושלמת July Karn Bridal . נכנסתי אליה בדרך נס, תוך שעתיים הייתי עם 2 שמלות מתוך מבחר גדול. מחירים הגיוניים ברמות אחרי ששמעתי בטלפונים במקומות אחרים מחירים שהפילו לי את הלסת. עשתה כל מה שביקשתי, ייעצה, עזרה לבחור ובאמת פרגנה מהלב. כל השמלות היו יפות והיה קשה לבחור הרמה כזאת.

שמלה

איפור ועיצוב שיער לכלה - אור יאיר ביטון

ואוו ואוו ואוו ועוד פעם ואוווווו!!!! הרגשתי כמו נסיכה כולם אמרו שנראתי כמו נסיכת דיסני זרם איתי על כל הדברים שרציתי, העניק לי בטחון והרים ממש. עשה איפור שיער ניסיון, היה לי זמין לאורך כל התקופה וגם הצטרף אלי לליווי - לא היה צריך לשנות כלום האיפור אפילו לא טאצ'אפ ופודרה מרוב שהכל החזיק!

שמלה

שמלה


- מודעה - ארגון חתונה אפליקציה

תקליטן לחתונה - שגיא דיין

פניתי ישירות לנסיס וביקשתי את הדיג'יי שלהם למי שמכירה. היה לי חשוב דיגיי שלא מרגיש שעושה שאפל על ספוטיפי אלא ממש מסמפל את כל השירים ובא לעבוד. שגיא היה מושלםםם מושלםםםם והרקיד קהל ממש מגוון בסוג ובגיל. כולם כולל כולם לא ירדו מהרחבה!

רב לחתונה - הרב יאיר אריאל

התחתנו דרך הרבנות, עם הרב יאיר אריאל. הייתי בשתי חופות שלו לפני ותמיד ידעתי שהוא יחתן אותי. אדם מדהים, מכיל, קליל, כולם התלהבו וביקשו מספר שלו. ביקשנו חופה קלילה ומהירה אבל כשרה כמובן, אמרנו דברים אחד לשני והחופה הייתה ממש אישית הוא ביקש ללמוד עלינו לפני והרגישו את זה.

צלמים לחתונה - אלעד סאסי

אלעד סאסי וצוות האלופים שלו קיבלנו את התמונות כבר יום למחרת!! בהתחלה התביישתי ממש והם הדריכו אותי בכל שלב וגרמו להכל להראות טבעי. מצחיקים, מרימים, מקצועיים ברמות והתמונות זה פשוט ואוווו אחד גדול.

שמלה

שמלה

צלם מגנטים לחתונה - לוס מגנטים

התמונות באיכות גבוהה וכולם יצאו יפים יום למחרת קיבלנו את הכל בדרייב.

אטרקציות לחתונה - כפר גלעדי

לא יצא הכי זול אבל זה הכי זול שמצאתי אחרי סקר שוק כנראה שזוהרים זה דבר יקר. קנינו זוהרים, דגלי ישראל, כפכפים, צמידים רווק תפוס שממש תפסו.

קרדיטים נוספים -

נעלי כלה- זוג ראשון מדיסקו רוסו, זוג שני מנעלי יושו. ממליצה על הכל היה נוח ומצאתי עקב נמוך.
ערכות התרעננות- עשינו לבד במקסטוק. ממש החמיאו וכל האורחים התלהבו, ממש נתן טאצ' אישי. ממליצה.
וזהו חברות, הכל אפשרי, הכל נסגר ביומיים ויצא ברמה הכי גבוהה שיש. 

קרדיט לצילום התמונות - אלעד סאסי

לפוסט המקורי בקבוצת מאורסים מאורסות >>> 


אפליקציית מאורסים מאורסות

מפורטת, ומאוד נוחה לשימוש.
יש מעקב על ההוצאות, צק ליסט מסודר הכולל פירוט על מה צריך להיות סגור בכל שלב ושלב לקראת האירוע עצמו.
רשימות מוזמנים מסונכרנת בין החתן לכלה,
רשימת לא לשכוח ביום החתונה לחתן/כלה, סופר מסודרת ומאורגנת .
אפליקציה שתעשה לכם סדר מאיפה מתחילים .
עזרה לנו מאוד השתמשנו בה לאורך כל הדרך.

banner app

ספקים שלקחו חלק בכתבה


שתף: