שתף:

כלות ממליצות שקוף png

אפליקציה לארגון חתונה - מאורסים מאורסות

אז ככה, הכי חשוב- אפליקציית מאורסים מאורסות שעזרה לנו לעשות סדר בכל הבלאגן והעומס. הכי נוחה שיש..


- מודעה - ארגון חתונה אפליקציה

גן אירועים - טרויה

התחתנו בטרויה בבני דרום, ב15.2 באולם הגדול. ואין יותר מרוצים מאיתנו! כבר מההתחלה - היחס, הניראות, האנשים, כולם! אנחנו לא מפסיקים לשמוע מאנשים עד כמה שהמלצרים היו אובר שירותיים, האוכל היה מושלם ולא היה חסר לאנשים כלום! ברמה שאנשים יצאו אצלנו מהאירוע והכריזו שהאירוע הבא שלהם הם עושים אך ורק בטרויה!
עשינו עיצוב קלאסי ופשוט דרך האולם והוספנו על כל שולחן 4 מסגרות שונות שעוצבו לפי עיצוב ההזמנה שלנו - אחת גדולה למספר שולחן, ו3 קטנות לתפריט אלכוהול, תפריט קוקטיילים ותפריט אוכל.
אלכוהול עשינו את הבסיס דרך האולם והספנו קצת אלכוהול מאיתנו.

גן

גן

מקום התארגנות לכלה - ערוסה 

*התארגנות - אחרי שלפני חודשיים חברה שהתחתנה יצאה מאוד מאוכזבת מהמקום שהיא התארגנה בו לחתונה שלה (בואו נגיד שהם ידעו לצלם את המקום מהזוויות הנכונות) זה אחד הדברים שהכי חששתי ממנו!
יצאתי למסע חיפושים אחרי המקום המושלם - וחד משמעית יכולה להגיד שמצאתי אותו - גם בניראות, גם במיקום והכי חשוב ביחס!
ערוסה וילה -מקום חדש שנפתח באשדוד, סגרנו איתם חבילה של לילה עם 2 מגשי אירוח בבוקר. ישנתי שם לילה לפני עם עוד 2 מלוות, מהרגע שהגענו מגי ואביחי בעלי המקום לא הפסיקו לדאוג לנו! בבוקר אביחי דאג להביא לנו ל2 מגשים של ירקות וכריכים סופר מפנקים שאפילו הספיקו לספקים. הכול מעוצב מושלם, מלא ספוטים לצילומים, החצר מהממת למפגש והכי חשוב היינו אני ועוד 3 מלוות, 3 ספקים של איפור ושיער והיה מלא מקום! כל מי שמתחתנת באזור תקשיבו לי טוב ותסגרו שם התארגנות - אתן לא תתחרטו!

גן

גן

גן

עיצוב שמלות לכלה - רני ויינשטיין | לירון פרטוש

מראש ידעתי שאני לא הולכת להוציא 10,000 שקל על שמלת חתונה ועדיין לא הייתי מוכנה להתפשר. את 2 השמלות שלי קניתי במכירות מיוחדות ואני סופר מרוצה! השמלה הראשונה קניתי במכירה אצל רני ויינשטיין בתל אביב ואת השמלה השנייה אצל לירון פרטוש ברחובות.

גן

גן


- מודעה - ארגון חתונה אפליקציה

חליפת חתן - שמעון לוי 

כל הלוק - נעליים, חגורה, חליפה , חולצה להחלפה הכול כולל הכול משמעון לוי מיבנה - משאירה לכם כרטיס ביקור, לא תמצאו איכות ומחיר כזה בהתחייבות!

גן

עיצוב שיער לכלה - אופיר אליאס

על השיער שלי אחראי לא אחר מאופיר אליאס! נחשפתי אליו באינסטגרם (אפילו לא זוכרת באיזה פוסט) אבל ידעתי שהוא יהיה אצלי! לקחתי ליווי לאולם (ברוך ה׳ אני מודעת על עצמי שאני אחת שמזיעה והכול נהרס לי בשניות) ולמרות שחששנו מהתסרוקת השניה השיער החזיק מושלם עד סוף הערב!

גן

איפור לכלה - מורן טניטאם

מורן טניטאם המושלמת! גם פה, נחשפתי למורן ולעבודות שלה באינסטגרם ולא היה לי ספק! אני מאוד אוהבת איפור אבל עדין, ומורן הצליחה לקלוע לטעם שלי בול! גם פה לקחתי ליווי (מזיעה כבר אמרתי?!) והאיפור החזיק מושלם. מורן מהממת והיא ואופיר צמד מושלם!

גן

תקליטן לחתונה - יוני רז | ירדן קליימן | אלמוג נאור

מוזיקה זה נושא רגיש אצלי ואצל הבן זוג. שנינו מתחברים למוזיקה האלקטרונית וידענו מראש שפה אנחנו חייבים להפגיז! המוזיקה בחתונה התחלקה ל3 חלקים -
הדיג׳י הראשון שלנו היה יוני רז! הדבר הראשון כשסגרנו את האולם הבן זוג שלי אמר שלא מפריע לו כלום חוץ מיוני ושעליו הוא לא מוכן להתפשר. אישית לא הכרתי אותו אבל סמכתי על הבן זוג שלי וסגרנו איתו. חודשיים לפני החתונה היינו באירוע אחר של יוני ובאותו רגע ידעתי שעשיתי את הבחירה הנכונה. הוא קורא את הקהל ומצליח להשאיר את הרחבה תמיד מלאה.
בשיא הערב עלתה ירדן סקסופון לשעה וחצי של נגינה מושלמת - בשניה שהבן זוג שלי הציע לי, ידעתי שירדן תהיה אצלי בחתונה! ביולי, עוד לפני שסגרנו תאריך, היינו בפסטיבל מוזיקה בבלגיה שירדן הופיעה בו והיה חשוב לי ללכת אליה ולעדכן אותה - שאמנם היא לא יודעת את זה עדיין, ואמנם אין לנו תאריך, אבל היא מופיעה אצלנו בחתונה (אפילו הוספתי תמונה להוכחה 😅) וככה היה. בשניה שסגרנו תאריך כבר דאגתי לשריין אותה ולא מתחרטת לדקה! הבחורה הרימה את הרחבה - אנשים לא הפסיקו לרקוד ולעוף עלייה מהשמח שהיא עשתה.
לאפטר החלפנו דיג׳י והבאנו את אלמוג נאור המלך לסשן EDM בהתאם לסגנון המוזיקה המועדף עליי ועל הבן זוג!

גן

גן

צלמים לחתונה - אלי חן

אלי חן! אלי חן! אלי חן! אמאלה איזה צלם!!! היינו ממש בלחץ מהמזג אוויר שהשתנה לנו פתאום יום לפני וממש חששנו מהתמונות ומהמקומות צילום ואחרי שיחת טלפון אחת איתו יום לפני, נרגענו בשניה וידענו שאנחנו בידיים טובות. לא אני ולא הבן זוג שלי פוטוגנים ואמאלה איזה תמונות הוא הצליח להוציא! תקשיבו לי שאין אנשים כאלה!!

גן

אטרקציות לחתונה - דרים טיים בר

אחרי שחיפשתי מלא, גם לפי המלצות וגם לפי מחיר שלא יישחט אותנו ויהיה הוגן הגעתי לעמי מדרים טיים. למרות שמלא אמרו לי לקחת רק לקבלת פנים התעקשתי והבאתי אותם לכל הערב ואני שמחה שככה! אנשים לא הפסיקו לשתות (ואמנם אני פחות הייתי על זה אבל אמרו לי שהם עבדו מושלם ואף אחד לא הרגיש שהוא צריך לעמוד ולחכות לקוקטייל, הכול טיקטק!)

גן

קרדיט לצילום התמונות - אלי חן

לפוסט המקורי בקבוצת מאורסים מאורסות >>> 


אפליקציית מאורסים מאורסות

מפורטת, ומאוד נוחה לשימוש.
יש מעקב על ההוצאות, צק ליסט מסודר הכולל פירוט על מה צריך להיות סגור בכל שלב ושלב לקראת האירוע עצמו.
רשימות מוזמנים מסונכרנת בין החתן לכלה,
רשימת לא לשכוח ביום החתונה לחתן/כלה, סופר מסודרת ומאורגנת .
אפליקציה שתעשה לכם סדר מאיפה מתחילים .
עזרה לנו מאוד השתמשנו בה לאורך כל הדרך.

banner app

ספקים שלקחו חלק בכתבה


שתף: