שתף:

תודה לקבוצה המדהימה ולאור ממאורסים מאורסות שעזרו לנו מאוד עם ההמלצות! תורנו להחזיר לקבוצה - התחתנו ב-05.09.19 בהרמוניה בגן בצומת כנות.

לפוסט המקורי בקבוצת מאורסים מאורסות בפייסבוק >>> 

גן אירועים הרמוניה בגן >>  

התחתנו בהרמוניה בגן בצומת כנות, באולם הגדול. האולם היה מדהים, האוכל היה מעולה והיחס מכולם שם שרק רצו שנהנה היה מדהים! מומלץ בחום. הרמוניה בגן.

צילום לחתונה -טל סטילס

טל סטילס צלמים - Talstills אין לי מילים! הבחירה הכי טובה שלנו ללא ספק! בן היה פשוט מושלם בכל רגע, עשה לנו כל כך כיף ולא ביים אותנו לתמונות מיושנות פשוט נהנינו והוא צילם את הרגעים כמו שהם. הרגיע אותנו ועשה לנו כיף! והתמונות יצאו פשוט מושלמות, תפס רגעים מדהימים. קיבלנו את התמונות תוך פחות משבועיים. הכי מומלץ בעולם!!!!!

תמונת קאבר

דיג'יי לחתונה

Hanan L-Alouf ראינו את חנן בחתונה של חברים וישר ידענו שהוא יהיה אצלנו בחתונה! פשוט מוכשר ויודע לקרוא את הקהל מושלם! שבר לנו ולכל האורחים את הרגליים! היה פשוט אלוף בטירוף! מומלץ בטירוף!!!!

עמדת גלידה לחתונה

דולצ'ה מיו dolce mio חיפשנו משהו מתוק שיהיה לאורחים כי תמיד הקינוחים הפרווה של האולמות לא הכי טעימים. הבאנו את הגלידות של דולצ'ה מיו לרחבה ואנשים עפו על זה! יש אפשרות בין המון טעמים לבחירה, הגלידות היו פשוט מעולות! יש תעודת כשרות והן פרווה אבל פשוט לא מרגישים שהן פרווה בכלל. מומלץ ביותר!!!!

עמדת גלידה פרווה לחתונה

מגנטים לחתונה

פרומגנט מגנטים לאירועים חיפשנו את המגנט הכי איכותי שנשמר הכי טוב על המקררים של המשחות והחברים והם ללא ספק היו הכי מוצלחים! הצוות היה מקסים וקיבלנו גם ישר את הקבצים של התמונות, ממש היו עוד צלם !!! עשו תמונות מדהימות והמון! מולצים בחום!!!

בלונים לרחבה

צ'ימני בלונים chimny balloons ראינו אותם בחתונה של חברים וזה הפך את הרחבה לכל כך צבעונית שהיה ברור לנו שניקח אותם גם! היו פשוט מקסימים דיברו איתי לפני לשאול על דברים מיוחדים שבא לנו ועשו הכל פשוט מושלם ובכמות ענקית!! מלא אורחים לקחו גם לילדים בסוף האירוע. פשוט היה צבעוני ומושלם! מומלץ בחום!!!

צימני בלונים


- מודעה - ארגון חתונה אפליקציה

איפור ושיער

Niva Viola ניבה עשתה לי איפור ושיער מושלם יותר יפה ממה שציפיתי. היה לי ממש חשוב להישאר אני ושהאיפור יהיה עדין. יצא פשוט מושלם, ניבה עבדה קשה על כל תלתל והשקיעה בטירוף כדי שהכל ישאר בלי לזוז! אלופה! ובמחיר ממש הוגן יחסית למחירי הכלות. מומלצת ממש!!!

איפור ושיער לחתונה

עציצי תבלי

משתלת כפר עידוד הכפר נותן תעסוקה לבעלי מוגבלויות והיה לי חשוב שאם כבר אני משלמת שילך למטרה טובה. הזמנתי אותם רק בשבוע של החתונה והזמנתי 180 עציצים! והם פשוט היו מקסימים ועזרו לי כדי שיהיה מושלם. העציצים הגיעו עם ישר לאולם בזמן והגיעו עשירים ויפים בטירוף ועטופים מהמם! מומלצים מאוד!!!!

עציצי תבלין לחתונה

שמלת כלה

שמלות כלה - בוטיק רוח נשית את השמלה שלי קניתי בבוטיק רוח נשית שכל ההכנסות הן תרומה לנשים שיצאו ממעגל האלימות, עמותה מדהימה! גם מטרה טובה וגם מחירים הוגנים מאוד! יש שם מבחר ענק של שמלות, צריך לבוא עם סבלנות ומישהי שסומכים על דעתה, זה היה המקום הראשון שהגעתי אליו ואחרי שעתיים יצאתי עם השמלה הביתה, שבועיים לפני החתונה עשיתי תיקון קטן אצל תופרת וזהו. מומלץ ביותר!!!

שמלת כלה

בהצלחה לכולם! ומזל טוב

לפוסט המקורי בקבוצת מאורסים מאורסות בפייסבוק >>> 

קרדיט לצילום התמונות: טל סטילס צלמים - Talstills

ספקים שלקחו חלק בכתבה


שתף: